BK MLADÁ BOLESLAV

Mládež

Junioři soupiska zápasy statistiky Dorost soupiska zápasy statistiky
9. třída soupiska zápasy 8. třída soupiska zápasy
7. třída soupiska zápasy 6. třída soupiska zápasy
5. třída soupiska zápasy 4. třída soupiska zápasy
3. třída soupiska zápasy 2. třída soupiska zápasy
1. třída soupiska

Extraliga 9. tříd

1. kolo

so 2. 9. 2023, 16:00

BK Mladá Boleslav HC Sparta Praha

2. kolo

pá 8. 9. 2023,

Bílí Tygři Liberec BK Mladá Boleslav

3. kolo

so 9. 9. 2023, 12:15

BK Mladá Boleslav BK Havlíčkův Brod

5. kolo

so 23. 9. 2023, 17:00

HC Slavia Praha BK Mladá Boleslav

6. kolo

čt 28. 9. 2023, 16:00

BK Mladá Boleslav Mountfield HK

7. kolo

so 30. 9. 2023, 15:30

HC Tábor BK Mladá Boleslav

4. kolo

pá 6. 10. 2023, 17:30

BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice

8. kolo

so 7. 10. 2023, 12:15

HC Sparta Praha BK Mladá Boleslav

9. kolo

pá 13. 10. 2023, 18:00

BK Mladá Boleslav Bílí Tygři Liberec

10. kolo

so 14. 10. 2023, 11:00

BK Havlíčkův Brod BK Mladá Boleslav

11. kolo

so 21. 10. 2023, 17:30

HC Dynamo Pardubice BK Mladá Boleslav

12. kolo

út 24. 10. 2023, 16:00

BK Mladá Boleslav HC Slavia Praha

13. kolo

so 28. 10. 2023, 12:00

Mountfield HK BK Mladá Boleslav

14. kolo

pá 3. 11. 2023, 17:30

BK Mladá Boleslav HC Tábor

15. kolo

so 4. 11. 2023, 16:15

BK Mladá Boleslav HC Sparta Praha

16. kolo

pá 10. 11. 2023, 16:30

Bílí Tygři Liberec BK Mladá Boleslav

17. kolo

so 11. 11. 2023, 12:00

BK Mladá Boleslav BK Havlíčkův Brod

18. kolo

pá 17. 11. 2023, 12:00

BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice

19. kolo

so 25. 11. 2023, 15:15

HC Slavia Praha BK Mladá Boleslav

20. kolo

so 2. 12. 2023, 16:00

BK Mladá Boleslav Mountfield HK

21. kolo

so 9. 12. 2023, 14:45

HC Tábor BK Mladá Boleslav

22. kolo

pá 15. 12. 2023, 16:30

HC Sparta Praha BK Mladá Boleslav

23. kolo

so 16. 12. 2023, 12:00

BK Mladá Boleslav Bílí Tygři Liberec

24. kolo

so 6. 1. 2024, 17:00

BK Havlíčkův Brod BK Mladá Boleslav
1:4

25. kolo

pá 12. 1. 2024, 17:00

HC Dynamo Pardubice BK Mladá Boleslav
6:5

26. kolo

so 13. 1. 2024, 15:00

BK Mladá Boleslav HC Slavia Praha
5:4

27. kolo

so 20. 1. 2024, 12:00

Mountfield HK BK Mladá Boleslav
5:3

28. kolo

ne 28. 1. 2024, 12:00

BK Mladá Boleslav HC Tábor
2:3

II / 1. kolo

so 3. 2. 2024, 17:10

HC ŠKODA PLZEŇ BK Mladá Boleslav
5:2

II / 2. kolo

pá 9. 2. 2024, 17:30

BK Mladá Boleslav Banes Motor České Budějovice
1:3

II / 3. kolo

so 10. 2. 2024, 18:00

Bílí Tygři Liberec BK Mladá Boleslav

II / 4. kolo

pá 16. 2. 2024,

Piráti Chomutov BK Mladá Boleslav
1:5

II / 5. kolo

so 17. 2. 2024, 12:15

HC Energie Karlovy Vary BK Mladá Boleslav

II / 6. kolo

pá 23. 2. 2024, 16:00

BK Mladá Boleslav HC ŠKODA PLZEŇ

II / 7. kolo

ne 25. 2. 2024, 12:00

Banes Motor České Budějovice BK Mladá Boleslav

II / 8. kolo

so 2. 3. 2024, 15:30

BK Mladá Boleslav Bílí Tygři Liberec
15:30 HOD.

II / 9. kolo

pá 8. 3. 2024, 15:00

BK Mladá Boleslav Piráti Chomutov
15:00 HOD.

II / 10. kolo

so 9. 3. 2024, 12:15

BK Mladá Boleslav HC Energie Karlovy Vary
12:15 HOD.