BK MLADÁ BOLESLAV

Mobilní aplikace

Nová bruslařská aplikace je tady! Ta stávající fanouškům nabízela celou řadu užitečných funkcí. Nyní je tu očekávaná nová verze, která přináší zcela nový moderní vzhled, vylepšené funkcionality a přívětivější uživatelské prostředí.

Aplikaci s názvem BK Mladá Boleslav můžete už nyní stahovat na App Store či Google Play.

Stará verze aplikace vás nevybídne k automatickému stažení nové verze, takže cíleně musíte stahovat aktualizaci přes Google Play a App Store. (Pokud si heslo nepamatujete, klikněte na „Zapomenuté heslo“, určitě nemažte účet).

Zároveň i všichni ostatní mohou nyní velmi pohodlně využívat veškeré výhody aplikace - objednávky vstupenek nebo přehledný kalendář zápasů i dalších událostí ve ŠKOENERGO Aréně. Samozřejmostí jsou aktuální informace o týmu a spousta dalších věcí.

Pokud by se vám při snaze o aktualizaci vyskytly jakékoli problémy, využijte podporu na e-mailu info@enigoo.cz nebo volejte na telefon 461 049 232 (mezi 9. a 22. hodinou).

Hlavní funkce klubové aplikace BK Mladá Boleslav:

  • Vstupenky: Skrz aplikaci můžete zrealizovat nákup vstupenek, které se poté do aplikace samy uloží. S výběrem míst dle sektorů vám pomůže automatický systém tak, abyste seděli co nejvíc u sebe a měli ta nejlepší dostupná místa.
  • Aktuality: V aplikaci se dozvíte taky všechny důležité informace o boleslavském hokeji, jelikož jsou z klubového webu do aplikace importovány články z klubového webu. Žádná novinka vám tak neunikne. K tomu pomůžou i praktické notifikace.
  • Informace o týmu: Chcete se podívat na aktuální soupisku, extraligovou tabulku nebo zjistit, jak se daří v zápasech všem kategoriím Bruslařů? Skrze aplikaci máte veškeré tyto praktické informace jako na dlani.
  • Kalendář: V aplikaci jsou nahrány všechny zápasy boleslavských Bruslařů a vy si je můžete nasdílet přímo do vašeho mobilního zařízení.
  • Vzkazy na obrazovku: Text na obrazovce bude zobrazen po odsouhlasení klubem a je třeba jej zaslat minimálně 48 hodin před zápasem. Případně bude zobrazen v první třetině utkání. V rámci jednoho utkání je možné zobrazit jeden znak. Text s fotografií může mít max. 350 znaků, bez fotky 500 znaků.