BK MLADÁ BOLESLAV

Mládež

Junioři soupiska zápasy statistiky Dorost soupiska zápasy statistiky
9. třída soupiska zápasy 8. třída soupiska zápasy
7. třída soupiska zápasy 6. třída soupiska zápasy
5. třída soupiska zápasy 4. třída soupiska zápasy
3. třída soupiska zápasy 2. třída soupiska zápasy
1. třída soupiska

Liga starších žáků 7. třída 2023/2024

1. kolo

so 23. 9. 2023, 17:15

Bílí Tygři Liberec BK Mladá Boleslav
4:3

2. kolo

so 30. 9. 2023, 12:00

BK Mladá Boleslav HC Lomnice nad Popelkou

3. kolo

so 7. 10. 2023, 11:45

HC Vlci Jablonec nad Nisou BK Mladá Boleslav

4. kolo

ne 8. 10. 2023, 11:00

BK Mladá Boleslav HC Turnov 1931
6:6

5. kolo

so 14. 10. 2023, 10:00

HC Frýdlant BK Mladá Boleslav
4:8

6. kolo

so 21. 10. 2023, 11:00

BK Mladá Boleslav TJ HC Varnsdorf

7. kolo

so 28. 10. 2023, 10:30

HC Česká Lípa BK Mladá Boleslav
5:8

8. kolo

ne 29. 10. 2023, 11:15

BK Mladá Boleslav Bílí Tygři Liberec
0:7

9. kolo

so 4. 11. 2023, 12:00

HC Lomnice nad Popelkou BK Mladá Boleslav

10. kolo

so 11. 11. 2023, 14:30

BK Mladá Boleslav HC Vlci Jablonec nad Nisou
8:4

11. kolo

ne 12. 11. 2023, 12:00

HC Turnov 1931 BK Mladá Boleslav
7:9

12. kolo

so 18. 11. 2023, 11:00

BK Mladá Boleslav HC Frýdlant

13. kolo

so 25. 11. 2023, 14:30

TJ HC Varnsdorf BK Mladá Boleslav

14. kolo

so 2. 12. 2023, 12:00

BK Mladá Boleslav HC Česká Lípa
7:2

1. kolo

so 9. 12. 2023, 12:00

BK Mladá Boleslav HC Spartak Choceň
6:2

2. kolo

so 16. 12. 2023, 11:55

HC MĚSTO Rychnov nad Kněžnou BK Mladá Boleslav
4:7

3. kolo

ne 17. 12. 2023, 12:30

BK Mladá Boleslav HC Spartak Polička

4. kolo

so 6. 1. 2024, 09:30

Mountfield HK BK Mladá Boleslav
8:2

5. kolo

so 13. 1. 2024, 12:15

BK Mladá Boleslav HCM Jaroměř
3:9

6. kolo

ne 14. 1. 2024, 10:00

Bílí Tygři Liberec BK Mladá Boleslav
5:1

7. kolo

so 20. 1. 2024, 11:00

BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice
3:6

8. kolo

so 27. 1. 2024, 12:30

HC Spartak Choceň BK Mladá Boleslav
7:8

9. kolo

so 3. 2. 2024, 11:15

BK Mladá Boleslav HC MĚSTO Rychnov nad Kněžnou

10. kolo

ne 4. 2. 2024, 16:00

HC Spartak Polička BK Mladá Boleslav

11. kolo

so 10. 2. 2024, 13:30

BK Mladá Boleslav Mountfield HK
7:9

14. kolo

út 13. 2. 2024, 18:00

HC Dynamo Pardubice BK Mladá Boleslav
5:4

12. kolo

so 17. 2. 2024, 09:00

HCM Jaroměř BK Mladá Boleslav
4:5

13. kolo

so 24. 2. 2024, 13:30

BK Mladá Boleslav Bílí Tygři Liberec
5:4