BK MLADÁ BOLESLAV

Mládež

Junioři soupiska zápasy statistiky Dorost soupiska zápasy statistiky
9. třída soupiska zápasy 8. třída soupiska zápasy
7. třída soupiska zápasy 6. třída soupiska zápasy
5. třída soupiska zápasy 4. třída soupiska zápasy
3. třída soupiska zápasy 2. třída soupiska zápasy
1. třída soupiska

Liga starších žáků 8. třída 2023/2024

1. kolo

čt 28. 9. 2023, 12:00

BK Mladá Boleslav HC Nová Paka/Jičín

2. kolo

so 30. 9. 2023, 13:15

BK Mladá Boleslav Bílí Tygři Liberec
3:3

3. kolo

so 7. 10. 2023, 14:30

BK Mladá Boleslav HC Letci Letňany
3:9

4. kolo

so 14. 10. 2023,

HC Buldoci Neratovice BK Mladá Boleslav
1:9

5. kolo

ne 15. 10. 2023, 11:00

BK Mladá Boleslav HC Sparta Praha
3:5

6. kolo

so 21. 10. 2023, 13:05

HC Hvězda Praha BK Mladá Boleslav
3:3

8. kolo

so 4. 11. 2023, 13:00

BK Mladá Boleslav Bílí Tygři Liberec
4:4

9. kolo

ne 12. 11. 2023, 09:00

HC Letci Letňany BK Mladá Boleslav
3:4

10. kolo

so 18. 11. 2023, 15:30

BK Mladá Boleslav HC Buldoci Neratovice

7. kolo

ne 19. 11. 2023, 12:15

HC Nová Paka/Jičín BK Mladá Boleslav

11. kolo

so 25. 11. 2023, 10:30

HC Sparta Praha BK Mladá Boleslav
2:6

12. kolo

ne 26. 11. 2023, 13:15

BK Mladá Boleslav HC Hvězda Praha
9:3

1. kolo

ne 3. 12. 2023, 18:00

HC Dynamo Pardubice BK Mladá Boleslav
9:1

2. kolo

ne 10. 12. 2023, 13:30

BK Mladá Boleslav Mountfield HK
4:2

3. kolo

so 16. 12. 2023, 13:30

Bílí Tygři Liberec BK Mladá Boleslav
2:4

4. kolo

ne 17. 12. 2023, 16:15

HC Letci Letňany BK Mladá Boleslav
5:2

5. kolo

so 6. 1. 2024, 12:00

BK Mladá Boleslav HC Com-Sys Říčany
6:4

6. kolo

so 13. 1. 2024, 10:00

BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice
1:8

7. kolo

so 20. 1. 2024, 15:00

Mountfield HK BK Mladá Boleslav
3:1

8. kolo

so 3. 2. 2024, 09:00

BK Mladá Boleslav Bílí Tygři Liberec
2:9

9. kolo

ne 4. 2. 2024, 11:00

BK Mladá Boleslav HC Letci Letňany
5:4

11. kolo

so 17. 2. 2024, 17:00

HC Dynamo Pardubice BK Mladá Boleslav
6:1

12. kolo

ne 18. 2. 2024, 12:00

BK Mladá Boleslav Mountfield HK
1:5

13. kolo

so 24. 2. 2024, 11:15

Bílí Tygři Liberec BK Mladá Boleslav
7:6

14. kolo

so 2. 3. 2024, 11:15

HC Letci Letňany BK Mladá Boleslav
6:2

15. kolo

ne 3. 3. 2024, 14:30

BK Mladá Boleslav HC Com-Sys Říčany
7:6

17. kolo

so 16. 3. 2024,

Mountfield HK BK Mladá Boleslav
5:2

18. kolo

ne 17. 3. 2024, 09:30

BK Mladá Boleslav Bílí Tygři Liberec
5:2

19. kolo

so 23. 3. 2024, 10:30

BK Mladá Boleslav HC Letci Letňany
2:3

16. kolo

ne 24. 3. 2024, 11:00

BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice
7:3

20. kolo

so 30. 3. 2024, 14:00

HC Com-Sys Říčany BK Mladá Boleslav
2:2

10. kolo

ne 31. 3. 2024, 10:30

HC Com-Sys Říčany BK Mladá Boleslav
4:4