BK MLADÁ BOLESLAV

BEROUNŠTÍ MEDVĚDI - BK MB 0:1 SN (0:0, 0:0, 0:0)

13. 12. 2006
napsal Pavel Petr
Medvědi Beroun 1933

0:1sn

0:0, 0:0, 0:0-0:0

BK Mladá Boleslav

Statistiky

Branky a nahrávky: rozhodující TS Paroulek 0:1. Rozhodčí: Würtherle - Bejček, Jelínek. Vyloučení: 5:8. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1450.

Medvědi Beroun 1933

J. Kameš - Jelínek, Filip - Čížek, Rýgl - V. Kameš, Lukačovič - Gudas - Besser, Šinágl, Tvrzník - Nedorost, Křesťan, Novotný - Vlček, Pajič, Jech - Hudíček, Pavel, Dušek. Trenéři: Karel Najman a Leo Gudas.

BK Mladá Boleslav

Altrichter - Kolda, Ťupa - Majeský, Jindra - Sláma, Bauer - Štrach - Paroulek, Gajovský, Kadlec - Nouza, Zdráhal, Gombár - Eiselt, Lipina, Dornič - Piecha, Rozsíval. Trenéři: Jiří Režnar a Petr Haken.

Ve třicátém kole 1. hokejové ligy zavítali naši hokejisté na led druhého středočeského účastníka soutěže - Berounských medvědů. Cíl byl jasný - odčinit porážku a zejména ostudný výkon z minulého kola proti Hradci Králové. Úkol to však nebyl jednoduchý. Beroun se vždy proti nám snaží vytáhnout a nechat na ledě duši, i když se to pak Medvědům v jiných utkáních už nedaří. Navíc náš tým přijel do Berouna oslaben - k dlouhodobě zraněným přibyli ještě Tomáš Sýkora, Kamil Koláček, Martin Výborný a Martin Krupka.

Ve středočeském derby se hrál od první minuty oboustranně vynikající hokej, kterému chyběly jen branky. Medvědi podle očekávání hráli velmi obětavě až úporně a drželi s favorizovaným soupeřem statečně krok po celý zápas.

Už od prvních chvil utkání dominoval souboj dvou skvělých gólmanů - Jaroslava Kameše (jinak čerstvé posily Znojma) a Martina Altrichtera. Oběma se nakonec podařilo udržet čisté konto. Navíc berounského brankáře zachránila dvakrát tyčka, hostujícího Martina Altrichtera pak jednou.

I přes množství šancí na obou stranách se střelcům nepodařilo vstřelit ani jeden gól, a tak nakonec musely rozhodnout dramatickou podívanou samostatné nájezdy. Při nich měli pevnější nervy a přesnější mušku hostující hráči. Z domácích neuspěli jak kapitán Křesťan, tak Tvrzník. Na druhé straně však Václav Eiselt a při rozhodujícím nájezdu Martin Paroulek nedali jinak výbornému Kamešovi šanci.

BK Mladá Boleslav si tak odváží z Berouna dva body a vzhledem k matným výkonům mužstev z první čtyřky se tak k nim o malý kousíček přiblížil. Mladoboleslavského fanouška však oproti předchozímu utkání může těšit mnohem lepší herní projev, větší nasazení a herní disciplína našeho mužstva.