BK MLADA BOLESLAV
20. 6. 2022 | Klub

Zbrusu nová mobilní aplikace Bruslařů. Co všechno nabízí?

M l. B o l. – Bruslaři vydali novou aplikaci, která přináší nejen užitečné informace, ale i nové funkce pro fanoušky. Kromě aktualit, soupisky a seznamu zápasů se můžete těšit i na možnost uložení permanentky, nákup vstupenek nebo možnost poslat při zápasech vzkaz na obrazovku.

Zde máme přehled základních funkcí klubové aplikace:

  • Aktuality: Díky nim vám neunikne nic důležitého, do aplikace jsou překlápěny aktuální články z webových stránek.
  • Permanentky: Do aplikace si můžete jednoduše naimportovat svou permanentku, a to skrze QR kód. Při příchodu na stadion pak stačí načíst permanentku přímo z mobilu.
  • Vstupenky: Skrz aplikaci můžete zrealizovat nákup vstupenek, které se poté do aplikace samy uloží.
  • Text na obrazovku: Chcete někoho pozdravit, poslat vzkaz hráčům? Přímo v aplikaci můžete vyplnit text, který se za poplatek 100 Kč bude během daného utkání na obrazovkách přímo v aréně. Neplatí pro přání k narozeninám.
  • Nadcházející události: V aplikaci jsou nahrány všechny zápasy BK Mladá Boleslav a zde se vám vždy ukazují ty nejbližší domácí a venkovní utkání.
  • Informace o týmu: Zde naleznete aktuální soupisku, tabulku a kompletní seznam zápasů od prvního kola.
  • Transakce a kredit: V aplikaci funguje kreditní systém (1 kredit = 1 Kč), který se dobíjí skrz platební bránu přímo v aplikaci. Proces dobití kreditu je totožný s jakýmkoliv jiným nákupem na internetu – lze využít platbu platební kartou, bankovní převod nebo GoPay účet. S dobitými kredity lze poté v rámci aplikace libovolně operovat – nakupovat vstupenky, objednávat text na kostku a využívat dalších služeb, které postupně přibudou.

Naším cílem je udělat aplikaci pro naše fanoušky co nejpřehlednější a plnou užitečných informací. Z tohoto důvodu budeme rádi za vaše podněty a návrhy na zlepšení, které můžete zasílat na e-mail: denisa.apkova@bkboleslav.cz.

Další články

Aktuality

17.06.2022

Změny v rozlosování

Hned dva listopadové zápasy Bruslařů se dočkaly změny. Utkání 19. kola s Vítkovicemi se neodehraje 6. listopadu, nýbrž až v úterý 17. ledna a to od 17:30. Ve dvou zápasech s Karlovými Vary poté došlo k výměně pořadatelství. Bruslaři tak budou hrát doma 7. října namísto 20. listopadu.

11.05.2022

Jánošík na MS

Trojici Lunter, Lantoši, Regenda doplní dodatečně ještě obránce BK Mladá Boleslav Adam Jánošík. Slováci jej na soupisku pro Mistrovství světa ve Finsku 2022 dopsali těsně před odletem kvůli zranění Martina Gernáta. Jánošík se naštěstí rychle zvládl vyléčit z onemocnění covid-19 a může se tak k týmu na poslední chvíli vrátit.

09.05.2022

Slovenští hráči na MS

Hned trojice mladoboleslavských hráčů se dostala do slovenského výběru Craiga Ramsayho, který míří na Mistrovství světa ve Finsku. Mária Luntera doplní i dva nováčci v řadách Bruslařů – Pavol Regenda a Róbert Lantoši. Přejeme hodně štěstí!

04.05.2022

Kelemen nováčkem sezony

V rámci galavečera Hokejista sezony 2021/2022 byl hráč BK Mladá Boleslav Miloš Kelemen vyhlášen Nováčkem sezony, což je cena, kterou každoročně uděluje Česká televize. Teprve dvaadvacetiletý útočník nepochybně zaujal svými výkony v play off, kde byl se svými devíti brankami vůbec nejlepším střelcem. Miloš Kelemen si pro cenu osobně přijel ze Slovenska. Gratulujeme!

25.04.2022

Vojtěch Polák na MS U18

Útočník boleslavské juniorky Vojtěch Polák byl po zranění Dominika Petra povolán do reprezentace národního týmu na probíhající mistrovství světa do 18 let, které hostí německý Landshut. Světový šampionát potrvá do neděle 1. května, český výběr sehraje ještě minimálně dvě utkání.

18.04.2022

Deváťáci mají stříbro

Mistrovství ČR žáků 9. tříd zná své vítěze. Závěrečný turnaj nejlepších šesti týmů republiky zvládli nejlépe hráči Liberce, Boleslavští si odvážejí stříbro. Souhrnný report turnaje a rozhovor s trenérem Lukášem Zörklerem naleznete v sekci mládeže nebo v prokliku zde. Výsledky 9. třídy nejen na turnaji, ale i v celé sezoně, naleznete zde.