BK MLADA BOLESLAV
13. 1. 2021 | Klub

Trenéři Radim Rulík a Pavel Patera podepsali v Boleslavi nové smlouvy

M l. B o l. – Skvělá zpráva pro všechny Bruslaře! BK Mladá Boleslav a oba hlavní trenéři A týmu Radim Rulík a Pavel Patera se dohodli na prodloužení současné spolupráce – s oběma klub podepsal nové dvouleté smlouvy. Stejně tak Bruslaři s potěšením oznamují, že novou dvouletou smlouvu uzavřeli i s kondičním trenérem Ondřejem Ježkem.

„Jsme rádi, že jsme se dohodli na dalším pokračování spolupráce,“ nechává se slyšet generální manažer BK Mladá Boleslav Mgr. Jan Tůma. „Cílem bylo pokračovat v nastaveném trendu a samozřejmě udržet oba trenéry v Mladé Boleslavi. Z naší strany nebylo na co čekat a jsem moc rád, že Radim Rulík i Pavel Patera to cítili stejně, a že na podmínkách jsme se domluvili relativně rychle.“

Stejně spokojený je středočeský klub také s další spoluprací s kondičním trenérem Ondřejem Ježkem. „Ondra Ježek s oběma hlavními trenéry vytvořil skvěle fungující tým. I z jeho rozhodnutí u nás nadále působit máme radost,“ dodává generální manažer Tůma.

Další články

Aktuality

04.01.2021

Růžička na ČT

Brankář Bruslařů Jan Růžička bude hostem pořadu ČT Sport Hokej den poté a to v pondělí 4. ledna od 18:40.

04.01.2021

Konec hostování

Nedělním zápasem se Zlínem se s námi rozloučil obránce Conor Allen, kterému tímto uplynulo měsíční hostování z Českých Budějovic. Děkujeme za všechnu pomoc a odvedenou práci a přejeme hodně štěstí!

03.01.2021

Kemp osmnáctek

V nominaci hráčů reprezentace České republiky do 18 let na přípravný kemp, který se uskuteční ve dnech 10.-15. ledna 2021 ve Vyškově, figurují také boleslavští Sebastian Jasečko, David Moravec a Gabriel Szturc.

20.12.2020

Zbořil v Moskvě úspěšný

Útočník Bruslařů Adam Zbořil si na moskevském Channel One Cupu počínal velmi úspěšně. Nastoupil ve dvou zápasech (proti Finsku a Švédsku) a v nich si připsal 3 kanadské body za tři asistence. Během vánočních svátků se určitě těšte na rozhovor!

17.12.2020

Zbořil má asistenci

V prvním utkání národního týmu na Channel One Cupu v Moskvě Češi bohužel prohráli s Finskem 3:4. Malé osobní plus si ale připisuje debutant v českém dresu a zároveň hráč BK Mladá Boleslav Adam Zbořil, který u prostředního z našich tří gólů asistoval.

15.12.2020

S Budějovicemi v ČT

Utkání 22. prosince mezi BK Mladá Boleslav - Madeta Motor České Budějovice má ve svém vysílacím programu ČT Sport. Živý přenos startuje v 17:20.