BK MLADA BOLESLAV
24. 3. 2020 | Klub

Nové smlouvy pro Martina Ševce, Davida Šťastného a Mária Luntera

M l. B o l. – Dobrých zpráv není nikdo dost, tím spíš v tomto období, a tak BK Mladá Boleslav s potěšením oznamuje, že se domluvil na prodloužení spolupráce s obráncem a zároveň kapitánem Bruslařů Martinem Ševcem a útočníky Davidem Šťastným a Máriem Lunterem. Prvně jmenovaný na svou bohatou kariéru naváže jednoletou smlouvou, jeho mladší parťáci v útoku podepsali víceleté kontrakty.

K nově podepsaným smlouvám s trojicí Bruslařů se vyjádřil sportovní ředitel mladoboleslavského klubu Radim Vrbata. „Martin je pro nás základním stavebním kamenem a to nejen samotnou hrou, ale i působením v kabině,“ začal s komentářem na adresu osmatřicetiletého Ševce. „Proto jsme rádi, že se rozhodl ještě pokračovat v kariéře a bude naším lídrem i v následující sezoně.“

Doplňme, že Martin Ševc v letošní sezoně odehrál 51 zápasů, v nichž si připsal 5 gólů a 14 asistencí a byl vůbec nejlepším obráncem Bruslařů.

David Šťastný se dle slov Radima Vrbaty v letošní sezoně nejprve trochu hledal – naštěstí se ale našel. „David patřil ve druhé polovině soutěže k našim nejlepším hráčům, který dokázal v určitých fázích zápasu na ledě dominovat. Dostává se do ideálního sportovního věku, a proto věříme, že v příštím ročníku na své výkony naváže a převezme jednu z vůdčích rolí jak herně, tak bodově,“ říká sportovní ředitel Bruslařů.

Z pohledu kanadského bodování byl David Šťastný nakonec pátým nejlepším forvardem středočeského klubu. Ve 40 zápasech (část sezony laboroval se zlomeninou ruky) si připsal 14 branek, devětkrát asistoval.

Nejmladší z této trojice a jeden z hráčů, kteří do Mladé Boleslavi přišli až v průběhu sezony 2019/2020, je Slovák Mário Lunter. „Mário svými výkony potvrdil a splnil očekávání, se kterými ze Slovenska přišel. Svým stylem hry a zejména svým bruslením skvěle zapadá do naší koncepce,“ pochvaluje si Radim Vrbata. „Věříme, že po zkušenostech z letošní sezony v té příští své výkony ještě posune na další úroveň,“ dodává.

Pětadvacetiletý rodák z Banské Bystrice přišel do města automobilů v listopadu 2019. Ve 28 utkáních zaznamenal 5 gólů a 4 asistence.

Doplňme, že se nejedná o první "várku" nově podepsaných smluv. Už v lednu jsme vás informovali o prodloužení spolupráce s Gašperem Krošeljem, Martinem Pláňkem, Ondřejem Najmanem a Pavlem Kousalem.

Další články

Aktuality

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.

10.03.2020

Výdej FANSHOPU

Výdej FANSHOPU na vedení klubu je dnes 10. března z technických důvodů pouze do 13:30. Děkujeme za pochopení.

10.03.2020

Vstupenky na ČF

Plánovaný start prodeje vstupenek na čtvrtfinále, který měl začít dnes v 9 hodin ráno, je prozatím pozastaven. Čeká se na výsledek jednání Bezpečnostní rady státu, která jedná o dalších opatřeních v souvislosti se šířením koronaviru. Jakmile budeme mít všechny dostupné informace, budeme vás informovat. Děkujeme za pochopení.

09.03.2020

Výherce soutěže

Soutěž s OC Olympií o dvě VIP vstupenky na sezení na zápas Bruslařů v play-off vyhrál pan Petr Čálek z Nymburka. Výherce bude kontaktován prostřednictvím kontaktů, které uvedl. Všem soutěžícím děkujeme za účast.

01.03.2020

B tým proti Kralupům

Mladoboleslavský B tým zná již svého soupeře pro čtvrtfinále play-off. Z předkola postoupily Kralupy nad Vltavou. Série hraná na dva vítězné duely začne ve středu 4. března od 18 hodin na mladoboleslavském ledě, v sobotu se bude hrát od 18:15 v Kralupech. Případný rozhodující třetí zápas se uskuteční v neděli 8. března od 17:00 na ledě boleslavské ŠKOENERGO Arény. Diváci jsou srdečně zváni, vstupné se neplatí.