BK MLADA BOLESLAV
26. 11. 2021 | Klub

Informace o vstupu fanoušků na domácí zápasy A týmu

M l. B o l. – Vláda ČR k pátku 26. listopadu omezila kapacitu diváků na sportovních akcích na 1000 osob. BK Mladá Boleslav je s ohledem na tuto skutečnost nucen reagovat, a to následujícím způsobem:
 • Přednostní právo účasti na utkání mají držitelé permanentních vstupenek, a to až do vyčerpání povolené kapacity 1000 diváků.
 • Pokud 15 minut před začátkem utkání nebude vyčerpána povolená kapacita diváků, budou uvolněny do fyzického prodeje na pokladně před zimním stadionem jednorázové vstupenky na utkání, přičemž v tomto čase bude až do vyčerpání povolené kapacity 1000 diváků umožněn vstup na utkání permanentkářům i divákům s jednorázovou vstupenkou.
 • Online prodej jednorázových vstupenek na všechny zápasy je až do odvolání zrušen.
 • Všichni diváci ve ŠKOENERGO Aréně musí sedět. Přednostní právo na sedadlo má držitel permanentní vstupenky na sezení na konkrétní místo. Majitel permanentky na stání či jednorázové vstupenky si musí najít volné sedadlo, pokud konkrétní místo k sezení nemá vyznačeno na jednorázové vstupence. Stání kolem ledu a na horních podestách je zakázáno.
 • Vstup pro majitele VIP permanentních vstupenek je pouze přes vjezd pro rolbu.
 • Sektor pro hosty je uzavřen.

Zároveň připomínáme další podmínky, které platí již od 22. listopadu:

Vstup do ŠKOENERGO Arény

Na zápase mohou být přítomné pouze osoby, které nevykazují klinické příznaky onemocnění COVID-19.

Při vstupu do arény je povinné zakrývat si dýchací cesty respirátorem, např. FFP2, KN 95. Osoby bez ochrany dýchacích cest nemohou být do ŠKOENERGO Arény vpuštěny.

Každý návštěvník hokejových zápasů pořádaných BK Mladá Boleslav je povinen prokázat svou bezinfekčnost. Z mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR vyplývá povinnost prokázat se certifikátem o:

 1. dokončeném očkování,
 2. rozočkování (a negativním výsledkem PCR testu max. 72 hodin starým),
 3. prodělání nemoci covid-19 (ochranná lhůta 180 dní),
 4. nemožnosti absolvovat očkování ze zdravotních důvodů a negativním výsledkem PCR testu (max. 72 hodin starým),
 5. mladiství ve věku 12-18 let předloží negativní výsledek PCR testu (max. 72 hodin starý).

Každý návštěvník vstupující na hokejové utkání (extraligy i mládežnických soutěží) je povinen předložit pořadateli doklad o bezinfekčnosti. A to pomocí aplikace Tečka či papírovou formou, přičemž ze strany pořadatele může dojít k ověření pravosti předložených údajů (tuto povinnost ukládá mimořádný výrok MZdČR).

Děti do dovršení 12 let věku jsou zbaveny povinnosti prokazovat se certifikátem o bezinfekčnosti.

Ochrana dýchacích cest

Vzhledem k aktuálně platným vládním opatřením je ve všech vnitřních prostorách nutné po celou dobu akce nosit řádně nasazený respirátor, a to pouze s výjimkou doby konzumace. Z důvodu možných kontrol ze strany Krajské hygienické stanice a hrozících vysokých pokut prosíme všechny fanoušky o dodržování tohoto opatření.

Další články

Aktuality

10.01.2022

Změna pořadatelství

Na základě žádosti třineckých Ocelářů došlo k výměně pořadatelství zápasů 45. a 60. kola. Původně měli hrát Bruslaři nejprve doma a v rámci posledního kola venku, nyní je tedy situace opačná. Nové uspořádání je tedy následující: 45. kolo dne 23. ledna 2022, HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav od 15:00 a 60. kolo dne 8. března 2022, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec od 17:30.

25.12.2021

Moravec na MS v Kanadě

Česká reprezentace do 20 let už zná konečnou nominaci na mistrovství světa, hlavní trenér české dvacítky Karel Mlejnek ji oznámil na Štědrý den a boleslavský obránce David Moravec je mezi nominovanými. Gratulujeme a držíme pěsti. Mistrovství pro Čechy odstartuje v noci z 26. na 27. prosince v jednu hodinu v noci a bude to nepochybně těžký oříšek, neboť vyzyvatelem bude domácí Kanada.

18.12.2021

Kelemen za Slováky

Slovenští hokejisté obsadili druhé místo ve Švýcarském poháru (NaturEnergie Challenge) ve Vispu. Nejúspěšnějším střelcem celého turnaje se stal boleslavský útočník Miloš Kelemen. Dva ze svých tří gólů si připsal v rozhodujícím souboji s domácím celkem o první místo. Svou třetí trefu zaznamenal v zápase s Lotyšskem, který Slováci vyhráli 6:2.

09.12.2021

Moravec v nominaci

Trenér české reprezentace do dvaceti let Karel Mlejnek oznámil širší nominaci na mistrovství světa v kanadských městech Edmonton a Red Deer, které se koná od 26. prosince 2021 do 5. ledna 2022. Na zmiňované soupisce je i jméno obránce Bruslařů Davida Moravce. Před startem šampionátu absolvují reprezentanti dva přípravné duely proti Spojeným státům a Švýcarsku. Oba odehrají v Red Deeru, kde také stráví celý přípravný kemp.

27.11.2021

Dorost první v tabulce

V sobotu odehráli boleslavští dorostenci poslední utkání základní části. Porazili v něm na domácí půdě Litvínov 6:5 a po základní části se umístili na 1. místě v tabulce skupiny Západ. Bruslaři tak půjdou do nadstavby z nejlepší možné pozice. Gratulujeme celému realizačnímu týmu. Rozlosování nadstavby bude na našem webu k dispozici začátkem příštího týdne.

26.11.2021

Zápas B týmu odložen

Zápas B mužstva proti Kutné Hoře, který se měl hrát v sobotu 27. listopadu v Mladé Boleslavi, byl odložen. Náhradní termín utkání zatím nebyl stanoven. V sobotu se tak na domácím ledě představí nakonec jen dorost, který na hlavní ploše ŠKOENERGO arény vyzve od 13 hodin Litvínov.