BK MLADA BOLESLAV
9. 3. 2021 | Klub

Bruslařský klub podepsal s šesticí hráčů nové smlouvy

M l. B o l. – Krátce po skončení letošní základní části přichází Bruslařský klub s informacemi, které nepochybně potěší všechny jeho fanoušky – podepsal totiž nové smlouvy hned s šesticí hráčů. I v příští sezoně se tak můžete v zelenobílém těšit na Davida Bernada, Marise Bičevskise, Mitche Fillmana, Gašpera Krošelje, Jana Stránského a Petra Šidlíka!

Brankář Gašper Krošelj je už po třech sezonách v Boleslavi takřka stálice, příští ročník tedy bude v barvách Bruslařů už jeho čtvrtým. „Gašper i letos předvádí velice slušné výkony, byť ho trochu brzdí menší zranění,“ říká sportovní ředitel Bruslařů Václav Nedorost. „Jeho kvality ale známe, a proto není třeba na naší brankářské dvojici cokoliv měnit,“ dodává.

Obránce David Bernad byl také jasné volbou boleslavského sportovního úseku. „Neustále se posouvá vpřed a navíc věříme, že pořád ještě herně poroste,“ říká Nedorost. O tom, že na extraligová kluziště rozhodně patří, v posledních dvou letech přesvědčil i Mitchell Fillman a podle Václava Nedorosta příjemně překvapil i Petr Šidlík: „Stal se stabilní součástí naší obrany, navíc je to jeden z nejlepších hráčů v +/- v celé soutěži,“ dodává.

Útočníci Maris Bičevskis a Jan Stránský pak podle Václava Nedorosta skvěle zapadají do koncepce týmu. „Maris dokáže hrát kdekoliv a s kýmkoliv, navíc má coby útočník neuvěřitelné defenzivní vlastnosti. S Honzovým přínosem jsme spokojení dlouhodobě, charakterově skvěle zapadá do týmu,“ uzavírá Nedorost.

Další články

Aktuality

13.07.2021

Debata s Bruslaři

Hokejisté BK Mladá Boleslav Martin Ševc a Jan Růžička budou hosty pořadu redaktora Pavla Petra v pořadu Za zrcadlem a to ve středu 14. července od 19 hodin v restauraci na hřišti SK Kosmonosy. Vstupné je dobrovolné formou tomboly, v níž se můžete těšit i na dárečky od Bruslařského klubu.

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).