BK MLADA BOLESLAV
16. 8. 2019 | Vojtěch Drbohlav

Chtěli jsme do zápasu vletět a Litvínov překvapit. A to se povedlo, říká Oscar Flynn


M l. B o l. – Boleslavští vstoupili do odvety proti Litvínovu dobře a po druhé třetině vedli už 3:1. Hosté však duel dokázali zdramatizovat a nakonec se domácí ještě zapotili. Na ledě byl často vidět útočník Oscar Flynn, který se gólově neprosadil, ačkoliv k tomu měl jednou velice blízko. Gól sice vstřelil, branková konstrukce byla ale vychýlená, proto sudí gól neuznali.

"Chtěli jsme do zápasu vletět a trochu je překvapit. Myslím si, že se nám to povedlo. Natlačili jsme se do brány, na začátku byla spousta střel a spousta šancí. Vyhráli jsme kvůli našim šancím, kterých jsme měli víc," hodnotil start zápasu Oscar Flynn.

Šikovnému útočníkovi, který na jaře oslavil dvacetiny, se v zápase skórovat nepodařilo, po utkání se označil za smolaře. "Snažím se střílet a jít do toho naplno. Doufám, že to tam jednou padne. Když za tím půjdu, povede se to," řekl po výhře nad Litvínovem Flynn.

Kompletní videorozhovor, v němž mluví útočník Oscar Flynn mimo jiné i o trenérské výzvě, která se stane novinkou v nové extraligové sezóně, můžete zhlédnout ve videu:

Související články

Aktuality

10.09.2019

Výjezd do Liberce

Boleslavská smečka pořádá výjezd na utkání s Libercem, které je na programu v neděli 22. září. Odjezd autobusu je ve 14:30 od městského fotbalového stadionu, sraz o 10 minut dříve. Cestovné činí 100 Kč, vstupenky si každý zařizuje individuálně a je doporučen předprodej. Výjezd je oznámen takto dopředu z důvodu včasné rezervace autobusu s odpovídajícím počtem míst, proto se neváhejte hlásit!

02.09.2019

Tiskovka online

Sledujte v úterý 3. září od 11 hodin předsezónní tiskovou konferenci BK Mladá Boleslav online.

24.08.2019

Turnaj dorostu

Podobně jako 9. třída, odehraje o předposledním srpnovém víkendu turnaj i dorost. Ten se uskuteční v Pardubicích a bude dokonce s mezinárodním obsazením. Bruslaři se střetnou s Hradcem Králové, Havířovem a Minskem.

16.08.2019

Zohorna dal gól

Letní kemp českého národního týmu vyvrcholil dvěma modelovými utkáními s domovským týmem Jihlavy. V jednom z nich se gólově prosadil také boleslavský Radim Zohorna. Všichni tři Bruslaři (dále ještě David Cienciala a Pavel Kousal) se nyní vrací zpátky do Mladé Boleslavi, kde se od příštího týdne opět zapojí do přípravy Bruslařského klubu.

12.08.2019

Kousal na kemp

Z důvodů zdravotních potíží hradeckého Radovana Pavlíka byl na letní přípravný kemp českého národního týmu v Jihlavě povolán útočník BK Mladá Boleslav Pavel Kousal. Ten tak doplnil dvojici svých boleslavských spoluhráčů, Radima Zohorny a Davida Ciencialy.

31.07.2019

Dva Bruslaři na kemp

První mezistátní duely nové sezony čekají český národní tým tradičně až počátkem listopadu na finském turnaji Karjala, trenér Miloš Říha starší a členové jeho půjdou ale půjdou do akce už v polovině srpna. Podobně jako před rokem uskuteční letní přípravný kemp, který bude zaměřen na mladé hráče s potenciálem pro národní mužstvo - do prvního výběru reprezentačního kouče se vešli hned dva Bruslaři: útočníci Radim Zohorna a David Cienciala.