BK MLADA BOLESLAV
26. 10. 2010 | Tisková zpráva

Jan Tlačil a Leo Gudas u týmu končí

M l. B o l. – Po prohře se Spartou Praha oznámilo vedení Bruslařského klubu Mladá Boleslav ukončení spolupráce s trenérskou dvojicí. “Po posledních zápasech se vedení klubu rozhodlo ukončit spolupráci s trenéry Janem Tlačilem a Leo Gudasem,“ oznámil na svolané tiskové konferenci generální manažer Cyril Suk.

“Situaci nadále řešíme a do čtvrtka budeme vědět, co bude dál,“ oznámil Cyril Suk.

“Situace dozrála k prohranému zápasu se Spartou. Nyní je třeba dívat se dopředu,“ uvedl k odvolání trenérské dvojice sportovní manažer Milan Hnilička.

“Trenéry jsme dosud nechali pracovat v klidu, neměli žádné ultimátum. Rozhodnutí o jejich odvolání padlo bezprostředně po zápase. Trenérskou náhradu řešíme, máme víc variant. Snažíme se to vyřešit co nejdříve,“ dodal Hnilička.

Trenér Jan Tlačil převzal extraligové mužstvo Mladé Boleslavi v únoru 2010 a společně s Jiřím Šejbou pomohl týmu k výhře v baráži. Po sezoně 2009/2010 podepsal v Bruslařském klubu novou roční smlouvu s opcí, jeho asistentem byl Leo Gudas.

26. října skončili oba na lavičce Mladé Boleslavi po prohře 0:2 se Spartou. Ta byla třetí prohrou Mladé Boleslavi v řadě, mužstvo v této sérii nevstřelilo branku. Z posledních devíti utkání získal Bruslařský klub šest bodů.

Další články

Aktuality

13.12.2018

Listopadový výherce

Z listopadových hlasujících v anketě Nejlepší hráč dle fanoušků vítězí Milan Gregorovič. Vyhrává šálu a mikinu dle vlastního výběru. Hlasovat můžete v naší aplikaci a v průběhu všech utkání Bruslařů.

07.12.2018

Přesun utkání

Zápas 32. kola se z důvodu živého přenosu O2 TV přesouvá z pátku 4. ledna na sobotu 5. ledna. Na ledě Liberce se začne už ve 14 hodin.

06.12.2018

Výjezd na Spartu

Boleslavská smečka pořádá výjezd na utkání se Spartou, které je na programu v neděli 30. prosince. Odjezd autobusu je ve 13:30 od městského fotbalového stadionu. Cestovné činí 100 Kč, vstupenku (sektor 117 nebo 118) si zajistí každý sám. Přihlášku na výjezd najdete tady.

04.12.2018

Redlich a Strnad za BK

Z důvodu stopky Jakuba Klepiše a Martina Látala a také několika zraněných a nemocných vyrazí s Bruslaři do Vítkovic kladenští útočníci Jakub Strnad a Tomáš Redlich.

04.12.2018

Dorost čeká turnaj

Dorost si pauzu mezi zápasy zpestří turnajem v Třemošné, kterého se zúčastní v neděli 30. prosince od 10:20 hodin.

03.12.2018

Potrestaní hráči

Bruslařskému klubu budou v nadcházejících zápasech chybět hned dva disciplinárně potrestaní hráči. Jakub Klepiš dostal stop na dva zápasy a Martin Látal nemůže hrát jeden zápas. Oba fauly, které svazová komise posuzovala, se odehrály v nedělním zápase proti Zlínu.