BK MLADÁ BOLESLAV

Malí Bruslaři obsadili na turnaji v Pardubicích druhé místo

4. 4. 2023
Autor: Klub
M l. B o l. - V sobotu absolvovali boleslavští Bruslaři a Bruslařky ze druhé třídy poslední turnaj sezony v Pardubicích. Akci pořádal tým HC Dynamo Pardubice. I přes rozsáhlou marodku se trenérovi podařilo sestavit dva týmy (doplněné hráči 3. třídy), které hrály ve dvou skupinách. Ve skupině A se utkaly mužstva HC Dynamo Pardubice, HC Poděbrady, HC Dukla Jihlava, HC Letci Letňany a BK Mladá Boleslav. Skupina B byla obsazena týmy HC Dynamo Pardubice, HC Poděbrady, HC Dvůr Králové, HC Letci Letňany a BK Mladá Boleslav.

V každé skupině se hrálo systémem každý s každým, na ledě měl každý tým 4 hráče a jednoho gólmana a zápas trval 2x15 minut. Po každém zápase jel každý tým 3 samostatné nájezdy. Každá třetina i nájezdy se počítaly jako samostatný zápas, celkový počet bodů se zapisoval do výsledné tabulky (výhra 2 body, remíza 1 bod, prohra 0 bodů, vítězství v nájezdech 1 bod). Výsledky se zapisovaly do tabulky a na konci turnaje proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků.

Ve skupině A jsme začali turnaj jasnou výhrou nad týmem HC Poděbrady. Jako druhý jsme svedli nadmíru vyrovnaný s týmem Dynamo Pardubice, ve kterém jsme obě třetiny uhráli remízu a na nájezdy jsme o jeden gól prohráli. Další zápas s Duklou Jihlava byl stejně vyrovnaný, první třetinu jsme těsně prohráli, druhá třetina a nájezdy skončily remízou. Poslední napínavý zápas, který jsme odehráli v Enteria Aréně s HC Letci Letňany, určil naše skvělé celkové umístění – 2. místo.

Ve skupině B začal tým z Bolky měřit síly s týmem HC Poděbrady, se kterým se nám podařilo vyhrát obě třetiny i nájezdy. Další třetinu jsme vyhráli v zápase s domácím Dynamem. V zápase s HC Dvůr Králové se nám povedly nájezdy a získali jsme další bod do tabulky. Poslední zápas jsme rovněž odehráli v Enteria Aréně s HC Letci Letňany. Vyhráli jsme jednu třetinu a nájezdy, takže při závěrečném vyhlášení výsledků skupiny B byl náš tým vyhlášen jako 3. nejlepší.

Všechny hráčky a hráči si zaslouží náš velký obdiv a poděkování za skvělou sezonu, kterou můžeme ohodnotit jako úspěšnou. V letní přestávce si všichni, včetně rodičů, dopřejeme vydatnou regeneraci a budeme se těšit na další skvělou sezonu v novém školním roce. Hokeji ZDAR!

Soupiska: Lukáš Brzák, Daniel Budínský, Kristýna Dandová, Dominik Dinga, David Ďuřiš, Matthias Feledik (brankář), Lukáš Gabriel, Nicolas Hůlčík, Tomáš Kučera, Matěj Nový, Martin Pletka, Vinzent Schönauer, Anna Šlamborová, Julie Štěpánková, David Švejda, Jan Tlučhoř, Kryštof Záhora (brankář).