BK MLADÁ BOLESLAV

Hořké ukončení pro nás i fanoušky, míní Jan Stránský. Každý hráč ale kousal led

14. 3. 2023
Autor: Redakce
M l. B o l. – Konec před branami nejlepší osmičky. Mladá Boleslav se marně snažila dotáhnout sérii předkola play off s Brnem do vyrovnání, od úvodu čtvrtého zápasu ale tahala za kratší konec. „Věděli jsme, že play off je jiná soutěž. Když budu mluvit za sebe, Kometa hrála obětavě a pospolu. Série byla vyrovnaná kromě posledního utkání,“ hodnotí po porážce 1:5 sérii kapitán Jan Stránský.

„Je to hořké ukončení, jak pro nás, tak pro fanoušky,“ smutní po vyřazení kapitán Jan Stránský. Jeho tým ve čtvrtém utkání předkola nestačil na Kometu a podlehl jí 1:5. „V základní části jsme proti nim podali dobrý výkon. Samozřejmě jsme věděli, že play off je jiná soutěž. Když budu mluvit za sebe, Kometa hrála obětavě a pospolu. Bylo těžké se přes urostlé hráče dostat. Série byla vyrovnaná kromě posledního zápasu,“ hodnotí boleslavský útočník.

Brno dominovalo hlavně ve své přednosti, přesilových hrách. „Hrálo je výborně. My jsme se střelecky trápili. Zaslouženě Kometa vyhrála, postavení si držela po celou základní část,“ míní Stránský a snaží se hledat pozitiva svého celku. „Proměnili jsme pár přesilovek. Každý hráč kousal led,“ zdůrazňuje.

Celkově ale sezonu nehodnotí pozitivně. „Spokojenost není. Je spousta věcí, na kterých musíme pracovat. Jedna z nich je počet vstřelených branek v základní části, dali jsme jich nejméně z celé extraligy a od toho se odvíjela celá sezona. Další věcí jsou přesilovky. Když chceme být výš, musíme je proměňovat,“ hlásí Stránský, který v sezoně oblékal kapitánské céčko.

Jak si pozici kapitána užíval? Kompletní rozhovor můžete zhlédnout prostřednictvím YouTube: