BK MLADÁ BOLESLAV

Utkání s Kladnem? Měli jsme vyhrát. Srazily nás maličkosti, mrzí Davida Šťastného

30. 12. 2022
Autor: Redakce
M. l. B o l. – Ani středočeské derby s Kladnem nepomohlo Mladé Boleslavi k ukončení černé série. Bruslařský klub prohrál počtvrté v řadě. Přitom i tentokrát byli domácí hráči střelecky aktivnější než soupeř. „Chtěli jsme odčinit, co jsme pokazili, ale bohužel se nám to nepodařilo,” mrzí Davida Šťastného těsná prohra 1:2.

Mladá Boleslav vystřelila na branku kladenského Brízgaly hned šestatřicetkrát, jenže pouze jednou puk přeskočil za brankovou čáru. Bruslaři tak na domácím ledě prohráli s Kladnem 1:2. „Prohra nás hodně mrzí. Chtěli jsme odčinit, co jsme pokazili, ale bohužel se nám to nepodařilo,” smutní David Šťastný.

Zlomový bod utkání byl podle gól, po kterém Kladno podruhé odskočilo do vedení. „Byla to škoda, situace se dala uhrát lépe. Opět jsme dali jen jeden gól, těžko se mi utkání hodnotí,“ hledá slova boleslavský útočník.

„Sám jsem měl asi 18 střel, ale bohužel nám to nepadá. Bez gólů se pak nedá vyhrát. Všechny nás to mrzí,“ doplňuje Šťastný.

Boleslavský forvard si momentální nepříznivou situaci uvědomuje. „Chtěli jsme vyhrát a měli jsme vyhrát. Měli jsme dobré pasáže, ale vždy nás srazí maličkosti. Snažíme se pracovat, v zápase jsme nechali všechno. Jestli je na nás deka, nechci hodnotit. Chceme vyhrávat, snad se nám to brzy podaří,“ sděluje.

Fanoušci po druhé inkasované brance skandovali „bojujte za Bolku“. Stejný vzkaz zazněl i po konci utkání. „Mají na to právo. Nemyslím si, že je jediný hráč, který by se na zápas vykašlal. Děkujeme, že nám nadále fandí,“ směřuje Šťastný poděkování fanouškům.

Kompletní rozhovor si můžete pustit prostřednictvím odkazu na YouTube: