BK MLADÁ BOLESLAV

Konec roku se třeťákům poměrně vydařil

19. 12. 2022
Autor: Redakce
M l. B ol. – Během prosince hráči 3. třídy odehráli několik utkání, absolvovali zápasy na Kladně a tady v Mladé Boleslavi.

Na první dvojzápas vyjeli 3. prosince do Kladna, kde se postavili týmům PZ Kladno a HC Rakovník. Oba zápasy se nesly v bojovném duchu a v závěru hry rozhodly maličkosti. Pokud bychom hodnotily průběh hry a celkové skóre, tak PZ Kladno boleslavští svěřenci poměrně hladce přehráli a zvítězili. Naopak HC Rakovník se předvedl v lepší formě a po těžkém boji odcházeli naši hráči do kabiny jako poražení. Kluci opět ukázali velké nadšení, své odhodlání podat co nejlepší výkon, chuť hrát a předali tak radost přihlížejícím divákům, kteří jim z tribun po celou dobu nadšeně fandili.

Tuto sobotu 17.12. změřili síly na domácí půdě BK Mladá Boleslav a přivítali Lvi z Nymburka. Oba zápasy se odehrál na malé hale, kdy oba týmy sestavily 2 družstva A, B. Trenéři obou týmů měli kvůli vysoké marodce problém sestavit oba týmy, ale nakonec se jim nakonec podařilo. Boleslavští zvítězili ve všech čtyřech zápasech a ukázali nad soupeřem jasnou dominanci. Kluci využili vzájemného soupeření k obohacení celkové sportovní činnosti a zlepšení svých hokejových dovedností. Zaslouží si poděkování za perfektní reprezentaci klubu BK Mladá Boleslav a do dalších soubojů jim nepřestáváme držet palce!

Poděkovat se sluší nejen našim mladým hráčům, ale také trenérům, organizátorům i rodičům, kteří se aktivně podílejí na těchto zdařilých akcích.

Sestava 3. třídy: Kočí, Antošek, Slabý, Melša, Roubíček, Christov, Beran, Nekola, Rutka, Gajdoš, Čapek, Bondar, Čáp, Náhoda, Nedvěd, Kantur, Kabele, Schönauer.

×
Dnes v 18:00 | DOR
HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav
×
Dnes v 18:00 | JUN
BK Mladá Boleslav
HC Energie Karlovy Vary