BK MLADÁ BOLESLAV

2. třída přivezla z turnaje v Jičíně zlaté medaile

3. 10. 2022
Autor: Martin Feledik
M l. B o l. – Mladoboleslavští druháci se v posledních týdnech představili hned na dvou turnajích. Dařilo se jim zejména v Jičíně, odkud si odvezli zlaté medaile.

Multisportovní turnaj v Jičíně (28. 09. 2022)

Ve sváteční dopoledne absolvovali boleslavští Bruslaři, ročník 2015, Multisportovní turnaj v Jičíně. V plánu bylo poměřit síly s hokejisty z Jičína a Lomnice nad Popelkou v ledním hokeji a v sálovém fotbale. Zápasy v hokeji trval 3x15 minut, ve fotbale pak 1x20, což pořádně prověřilo fyzickou kondici všech mladých hráčů a hráček.

První zápas jsme absolvovali s týmem Lomnice nad Popelkou. První třetina prověřila schopnosti našich útočníků, obránců i gólmana, ve druhé se náš tým začal pořádně rozjíždět a ve třetí třetině soupeře jasně přehrál.

Druhý zápas s Jičínem měl lehce hladší průběh, podařilo se nám přehrávat soupeře hezkými kombinacemi, které často končili v soupeřově brance.

Poté se celý tým přesunul do jičínské sportovní haly, kde proběhly další zápasy se stejnými soupeři ve futsale. S celkem Jičína se nám podařilo vstřelit 3 branky a vedení jsme do konce utkání udrželi. S Lomnicí nad Popelkou jsme nezachytili začátek utkání a útočníci soupeře nám vstřelili 2 branky. Tento náskok jsme již nestihli dohnat a museli jsme soupeři poblahopřát k vítězství.

Celkově se povedlo našemu týmu celý turnaj VYHRÁT, všichni dostali zasloužené zlaté medaile, diplom a pohár pro vítěze, který bude zdobit kabinu 2. třídy na stadionu v Bolce. SKVĚLÝ VÝSLEDEK!

Je potřeba poděkovat organizátorům turnaje, klubu HC Jičín, za netradiční nápad spojit dva sporty do jednoho turnaje a za skvělou organizaci všech aktivit. Velký dík patří samozřejmě trenérovi, rodičům a klubu BK MB za podporu, kterou společně přispíváme k rozvoji našich malých sportovců a sportovkyň.

Soupiska: Daniel Budinský, David Ďuriš, Matthias Feledik, Lukáš Gabriel, Martin Pletka, Alois Šourek, Vít Štajner, David Švejda, Jan Tlučhoř, Anna Šlamborová

×
Dnes v 15:00 | MUZ
HC Oceláři Třinec
BK Mladá Boleslav