BK MLADÁ BOLESLAV

4. třída zahájila sezónu, v září odehrála čtyři utkání

3. 10. 2022
Autor: Kateřina Sajdlová
M l. B o l. – Svěřenci trenérů Jana Hanzlíka a Radka Holíka za sebou mají první ostrý měsíc a také první utkání hrané formou velkého hokeje. V září odehráli čtyři zápasy. Dařilo se jim zejména proti Benátkám, naopak výsledkově podlehli Hvězdě Praha a Poděbradům.

Hráči 4. třídy si v září poměřili svou výkonnost ve čtyřech zápasech. Všechny tyto zápasy se odehrály na domácí půdě malých Bruslařů, což ocenili boleslavští fanoušci z řad rodičů, kteří své hokejisty ve velkém počtu z tribuny podporovali.


Novinkou pro naše hokejové čtvrťaky je forma hry velkého hokeje. Díky Poděbradskému poháru, do kterého se tým z vlastní iniciativy navíc přihlásil, mohli malí Boleslaváci ve stylu velkého hokeje zkusit hned tři zápasy.


V neděli 11. září odehráli Bruslaři první zápas proti HC Benátky nad Jizerou, který skončil remízou. O týden později se tyto týmy utkaly ještě jednou, tentokrát ve stylu malého hokeje, kde Mladá Boleslav slavila dvakrát vítězství v obou týmech.

Poslední zářijový víkend ale Mladá Boleslav bohužel utrpěla porážku, a to zápase proti týmu HCvězda Praha. Čtvrťáci nezaháleli ani ve středu o státním svátku 28 září, kdy poměřili síly proti HC Poděbrady. Poděbrady vyhrály o čtyři góly, s celkovým výsledkem 7:3. Nadále držíme všem hráčům pěsti pro štěstí a přejeme radost ze hry!

×
Dnes v 15:00 | MUZ
HC Oceláři Třinec
BK Mladá Boleslav