BK MLADÁ BOLESLAV

Série je stále hratelná, musíme si věřit, burcuje Oscar Flynn

7. 4. 2022
Autor: Adéla Kvapilová
M l. B o l. – Slibně rozehraný zápas nakonec s hořkým koncem. Bruslaři sahali po prvním bodu v sérii, nakonec po porážce 3:4 v prodloužení odchází s prázdnou, a navíc musí odvracet čtyři třinecké mečboly. K utkání se vyjádřil střelec třetí boleslavské branky Oscar Flynn.

Bruslaři se málem radovali z vítězství. Ještě tři minuty před koncem vedli 3:1. Pak ale přišlo vyloučení, které Oceláři využili a snížili na 2:3. Po následných 17 vteřinách hosté dokonce vyrovnali. „Dostali jsme dva slepené góly a bohužel padli v prodloužení. V pátek je nový den, musíme do toho znova šlápnout. Postup ještě nemají jistý, série je stále hratelná,“ říká po porážce v prodloužení 3:4 Oscar Flynn.

Boleslavský útočník dva semifinálové zápasy vynechal, nyní naskočil do zápasu na své obvyklé místo ve druhé formaci vedle Pavla Kousala a Ondřeje Najmana. „Ze začátku, než jsem se dostal do tempa, to bylo těžší. Pak to bylo lepší a lepší,“ popisuje.

Právě on se při svém návratu do sestavy zapsal po Kousalově přihrávce mezi střelce Bruslařů „Viděl jsem, že Kousy bojuje. Přebruslil dva hráče a pak mi to naservíroval na podnose. Chtěl jsem zakončit a povedlo se,“ těší Flynna vstřelená branka.

Středočechy v pátek od 17:00 hodin čeká čtvrté semifinále, které už může rozhodnout o celé sérii. „Musíme si více věřit, hrát více sebevědomě a urvat to. Bude to znovu fyzické jako v tomto zápase. Síly máme dost jenom se oklepat po téhle kopačce,“ uzavírá Oscar Flynn.

Kompletní rozhovor s boleslavským útočníkem můžete zhlédnout na tomto odkaze: