BK MLADÁ BOLESLAV

Sebrali jsme se až v závěru, to už bylo pozdě, mrzí Oscara Flynna

28. 1. 2022
Autor: Adéla Kvapilová
M l. B o l. – První třetina a nepovedené přesilovky stály Mladou Boleslav bodový zisk. Bruslaři na vysokou výhru nad Zlínem nenavázali a s Olomoucí o gól padli. „Sebrali jsme se až ve třetí části, to už bylo pozdě,“ neskrýval zklamání navrátilec Oscar Flynn.

„Do zápasu jsme vstoupili špatně, hned jsme dostali gól. Místo toho, abychom se sebrali a odpověděli soupeři, se nám stalo to opačné. Složili jsme se a začali hrát až ve třetí třetině, to už bylo pozdě,“ hodnotí porážku 2:3 Oscar Flynn.

Utkání z velké části ovlivnily přesilové hry, ze kterých padly tři branky. „Každý zápas jsou důležité, v play off je to alfa a omega. Povedla se nám výhoda 5 na 3, ale bohužel to nestačilo, prohra 3:2," smutní. „Myslím si, že jsme se ve třetí třetině sebrali. To už ale bylo pozdě, hokej se hraje šedesát minut,“ dodává.

Oscar Flynn odešel v listopadu na hostování do Zlína, nyní ale opět působí po boku Ondřeje Najmana a Pavla Kousala. „Je hezké, že jsem zase zpátky doma. Jsem rád, že tady můžu hrát, odevzdám ze sebe vše. Doufám, že se bude dařit,“ přeje si mladoboleslavská osmaosmdesátka.

Jaký byl návrat mezi Bruslaře a kdy se ho něm dozvěděl? Kompletní rozhovor můžete zhlédnout prostřednictvím YouTube: