BK MLADÁ BOLESLAV

Maximální spokojenost, pochvaloval si po drtivé porážce Liberce Jakub Strnad

14. 8. 2020
Autor: Vojtěch Drbohlav
M l. B o l. – Takový výsledek čekal jen málokdo. Boleslavští hokejisté byli ve druhém přípravném zápase na domácím ledě k nezastavení. Na ledě víceméně celý zápas dominovali a nedaleký Liberec deklasovali vysoko 8:2. Ačkoliv mají zápasy s Libercem kvůli okolnostem, které se dají nyní již označit za historické, jistou rivalitu, určité napětí na obou stranách vnímal i nováček v boleslavském dresu Jakub Strnad. Právě Strnad si připsal v tomto zápase první gól v boleslavském dresu a litoval, že jich nebylo více. Právě v poslední třetině zápasu totiž nebyl vůbec daleko i od druhé trefy do liberecké branky.

Po skvěle odehraném zápase panovala mezi hráči spokojenost. Utkání si pochvaloval i Jakub Strnad. "Určitě, po týmové stránce je maximální spokojenost, měli jsme skvělý vstup do utkání, dali jsme tam tři rychlé góly a pak se dá říct, že jsme to utkání kontrolovali, takže z týmového hlediska super zápas," prozradil po zápase.

Jak Jakub Strnad vnímal svůj první zápas před mladoboleslavským publikem? "Byl jsem, upřímně, z toho celkem nervózní. Přeci jen to byl první domácí zápas. Jsem rád, že se to takhle povedlo, pak to ze mě celkem spadlo. Takže skvělé pocity," ohlédl se za svou premiérou ve městě automobilů někdejší kladenský kapitán.

A jak Strnad vidí své gólové šance v zápase proti Liberci a jak jako nováček vnímal rivalitu mezi Mladou Boleslaví a Libercem? O tom hovoří podrobněji ve videu: