BK MLADÁ BOLESLAV

Udělali jsme chyby a nechali si dát dva zbytečné góly, mrzí Michala Vondrku

2. 11. 2019
Autor: Vojtěch Drbohlav

M l. B o l. – Boleslavští hokejisté přivítali v rámci 17. kola Tipsport extraligy na domácím ledě nedaleký Liberec, nad kterým vedli, ale Severočeši ve druhé třetině stav zápasu otočili a dotáhli jej do vítězného konce. Kromě ztráty vedení a neúspěšného utkání s Bílými Tygry se v rozhovoru pro klubový web ohlédl kapitán Michal Vondrka (na snímku) za úspěšným vstupem Mladé Boleslavi do extraligové sezóny.

Na kapitánovi Bruslařského klubu bylo bezprostředně po zápase znát zklamání ze ztraceného vedení na Libercem. Bruslaři sice při závěrečné power-play měli nějaké šance na vyrovnání, během nich ale Boleslavští neuspěli. "Byl to urputný zápas, takový, jaký je to s Libercem vždycky. Oni dobře bruslí, bojují. My jsme vedli, ale udělali jsme tam dvě chyby a nechali jsme si dát zbytečné dva góly. Oni si to potom už pohlídali. My jsme sice v power-play měli ještě nějaké šance, branku už jsme ale nedali," mrzelo Michala Vondrku.

Sedmatřicetiletý kapitán Mladé Boleslavi přiznal, že se těší na reprezentační přestávku, během které bude kromě tréninků také větší prostor na regeneraci a odpočinek. "Každý odpočinek je dobrý. My během přestávky budeme mít pár dní volno, pak ale budeme zase makat a připravovat se na další zápasy. Nejde to úplně vypustit. I během volnu bude dřina," uvedl Vondrka.

Útočník zároveň dodal, že je spokojený se startem této sezóny. Jedná se totiž o zatím nejlepší vstup Mladé Boleslavi do extraligového ročníku. "Start se vydařil. Myslím, že nad očekávání. Získali jsme spoustu bodů, ale právě to tam klukům opakuji. To, že jsme získali tolik bodů, tak nemusíme ztratit nějakými zápasy, které si tak nějak zkazíme sami. Hrajeme zápas od zápasu, snažíme se pořád získávat body a jsem hrozně rád, že teď, jak byl rychlý sled posledních čtyř zápasů, tak jsme tři z nich vyhráli. To je hodně důležité," dodal Michal Vondrka.

Kompletní videorozhovor s kapitánem Bruslařského klubu můžete zhlédnout prostřednictvím klubového YouTube kanálu: