BK MLADÁ BOLESLAV

Nic není ztraceno, série se přesouvá zpět do Třince!

19. 3. 2015
Autor: Vojtěch Balon
M l. B o l. – Za nevýhodného stavu 1:3 na zápasy vyrazí mladoboleslavští hokejisté do slezského Třince a budou mít jediný cíl: Vrátit sérii zpět do města automobilů! Podaří se jim ještě více vyšperkovat sezónu, kterou už teď lze označit za parádní? Více se dozvíme v pátek 20. března od 17:00, tak držte palce – ať už přímo ve WERK Areně či z pohodlí domova.

Bruslaři už recept na Oceláře našli

Ve ŠKOENERGO Aréně Boleslavští jasného favorita značně potrápili a jednou Třinec dokonce porazili, a to poměrně vysoko 5:2! Středočeši pohádkově vstoupili i do středečního mače, od druhé minuty vedli, avšak v emotivní bitvě svému sokovi podlehli 1:2.

„Určitě jim nedáme nic zadarmo. Může se stát cokoliv a my tomu věříme. Hrajeme s nimi vyrovnanou hru o jeden gól tři zápasy, takže si na ně věříme. Nic vzdávat nebudeme!“ velí zkušený útočník Milan Mikulík. „Určitě ještě v Třinci nechceme připustit konec sezóny. Každé utkání, které s nimi urveme, je pro nás úžasné, protože válcovali celou ligu,“ hlásí zadák Matěj Stříteský. „Tak proč je nepotrápit víc?“ hecuje.

Co musí Bruslaři udělat, aby odvrátili konec sezóny a znovu se představili před vlastními skvělými fanoušky? Po čtvrtém duelu jsme se zeptali střelce jediné branky Boleslavi Dominika Pacovského. „Určitě budeme muset vstřelit více gólů než jeden. Klíčové bude také sehrání přesilových her. Připravíme se co nejlépe a věříme, že to vyjde,“ burcuje bývalý hráč pražské Sparty a Lva.

„Boleslav to má už v názvu, hodně bruslí a pro nás to je velice nepříjemné,“ přiznává elitní centr Slezanů Jiří Polanský. Bude se muset on a jeho kumpáni v neděli trmácet zpět do Mladé Boleslavi?