BK MLADA BOLESLAV

Podmínky pro vstup na utkání

 • Přednostní právo účasti na utkání mají držitelé permanentních vstupenek, a to až do vyčerpání povolené kapacity 1000 diváků.
 • Pokud 15 minut před začátkem utkání nebude vyčerpána povolená kapacita diváků, budou uvolněny do fyzického prodeje na pokladně před zimním stadionem jednorázové vstupenky na utkání, přičemž v tomto čase bude až do vyčerpání povolené kapacity 1000 diváků umožněn vstup na utkání permanentkářům i divákům s jednorázovou vstupenkou.
 • Online prodej jednorázových vstupenek na všechny zápasy je až do odvolání zrušen.
 • Všichni diváci ve ŠKOENERGO Aréně musí sedět. Přednostní právo na sedadlo má držitel permanentní vstupenky na sezení na konkrétní místo. Majitel permanentky na stání či jednorázové vstupenky si musí najít volné sedadlo, pokud konkrétní místo k sezení nemá vyznačeno na jednorázové vstupence. Stání kolem ledu a na horních podestách je zakázáno.
 • Vstup pro majitele VIP permanentních vstupenek je pouze přes vjezd pro rolbu.
 • Sektor pro hosty je uzavřen.

Zároveň připomínáme další podmínky, které platí již od 22. listopadu:

Vstup do ŠKOENERGO Arény

Na zápase mohou být přítomné pouze osoby, které nevykazují klinické příznaky onemocnění COVID-19.

Při vstupu do arény je povinné zakrývat si dýchací cesty respirátorem, např. FFP2, KN 95. Osoby bez ochrany dýchacích cest nemohou být do ŠKOENERGO Arény vpuštěny.

Každý návštěvník hokejových zápasů pořádaných BK Mladá Boleslav je povinen prokázat svou bezinfekčnost. Z mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR vyplývá povinnost prokázat se certifikátem o:

 1. dokončeném očkování,
 2. rozočkování (a negativním výsledkem PCR testu max. 72 hodin starým),
 3. prodělání nemoci covid-19 (ochranná lhůta 180 dní),
 4. nemožnosti absolvovat očkování ze zdravotních důvodů a negativním výsledkem PCR testu (max. 72 hodin starým),
 5. mladiství ve věku 12-18 let předloží negativní výsledek PCR testu (max. 72 hodin starý).

Každý návštěvník vstupující na hokejové utkání (extraligy i mládežnických soutěží) je povinen předložit pořadateli doklad o bezinfekčnosti. A to pomocí aplikace Tečka či papírovou formou, přičemž ze strany pořadatele může dojít k ověření pravosti předložených údajů (tuto povinnost ukládá mimořádný výrok MZdČR).

Děti do dovršení 12 let věku jsou zbaveny povinnosti prokazovat se certifikátem o bezinfekčnosti.

Ochrana dýchacích cest

Vzhledem k aktuálně platným vládním opatřením je ve všech vnitřních prostorách nutné po celou dobu akce nosit řádně nasazený respirátor, a to pouze s výjimkou doby konzumace. Z důvodu možných kontrol ze strany Krajské hygienické stanice a hrozících vysokých pokut prosíme všechny fanoušky o dodržování tohoto opatření.

Klub

Aktuality

27.11.2021

Dorost první v tabulce

V sobotu odehráli boleslavští dorostenci poslední utkání základní části. Porazili v něm na domácí půdě Litvínov 6:5 a po základní části se umístili na 1. místě v tabulce skupiny Západ. Bruslaři tak půjdou do nadstavby z nejlepší možné pozice. Gratulujeme celému realizačnímu týmu. Rozlosování nadstavby bude na našem webu k dispozici začátkem příštího týdne.

26.11.2021

Zápas B týmu odložen

Zápas B mužstva proti Kutné Hoře, který se měl hrát v sobotu 27. listopadu v Mladé Boleslavi, byl odložen. Náhradní termín utkání zatím nebyl stanoven. V sobotu se tak na domácím ledě představí nakonec jen dorost, který na hlavní ploše ŠKOENERGO arény vyzve od 13 hodin Litvínov.

22.11.2021

Zápas JUN odložen

Sobotní zápas juniorů proti Olomouci, který se měl hrát ve 13 hodin ve ŠKOENERGO aréně, byl odložen. Duel byl z důvodu karantény na straně soupeře přeložen na úterý 14. prosince v 18:00.

25.10.2021

Předprodej na Plzeň

Z důvodu státního svátku ve čtvrtek 28. října je fyzický předprodej vstupenek na páteční utkání s HC Škoda Plzeň přesunut na středu 27. října od 9 do 13 hodin.

21.10.2021

D. Šťastný mimo hru

Ani do utkání s Olomoucí nenastoupí útočník David Šťastný. Bohužel jeho zranění si vyžádá několikatýdenní léčbu. Bližší informace o povaze jeho zranění klub poskytovat nebude.

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.