BK MLADA BOLESLAV

Podmínky pro vstup na utkání

  • Přednostní právo účasti na utkání mají držitelé permanentních vstupenek, a to až do vyčerpání povolené kapacity 2250 diváků.
  • Pokud 45 minut před začátkem utkání nebude vyčerpána povolená kapacita diváků, budou uvolněny do fyzického prodeje na pokladně před zimním stadionem jednorázové vstupenky na utkání, přičemž v tomto čase bude až do vyčerpání povolené kapacity 1000 diváků umožněn vstup na utkání permanentkářům i divákům s jednorázovou vstupenkou.
  • Online prodej jednorázových vstupenek na všechny zápasy je až do odvolání zrušen.
  • Všichni diváci ve ŠKOENERGO Aréně musí sedět. Přednostní právo na sedadlo má držitel permanentní vstupenky na sezení na konkrétní místo. Majitel permanentky na stání či jednorázové vstupenky si musí najít volné sedadlo, pokud konkrétní místo k sezení nemá vyznačeno na jednorázové vstupence. Stání kolem ledu a na horních podestách je zakázáno.
  • Vstup pro majitele VIP permanentních vstupenek je pouze přes vjezd pro rolbu.
  • Sektor pro hosty je uzavřen.

Zároveň připomínáme další podmínky, které platí od 10. února 2022:

Vstup do ŠKOENERGO Arény

Na zápase mohou být přítomné pouze osoby, které nevykazují klinické příznaky onemocnění COVID-19.

Při vstupu do arény je povinné zakrývat si dýchací cesty respirátorem, např. FFP2, KN 95. Osoby bez ochrany dýchacích cest nemohou být do ŠKOENERGO Arény vpuštěny.

Od čtvrtka 10. února neplatí povinnost prokazovat se při vstupu na hromadnou akci potvrzením o očkování nebo prodělané nemoci COVID-19. Návštěvníci ŠKOENERGO Arény se tak do haly dostanou klasicky buď s platnou permanentní vstupenkou nebo jednorázovou vstupenkou.

Ochrana dýchacích cest

Vzhledem k aktuálně platným vládním opatřením je ve všech vnitřních prostorách nutné po celou dobu akce nosit řádně nasazený respirátor, a to pouze s výjimkou doby konzumace. Z důvodu možných kontrol ze strany Krajské hygienické stanice a hrozících vysokých pokut prosíme všechny fanoušky o dodržování tohoto opatření.

Klub

Aktuality

17.06.2022

Změny v rozlosování

Hned dva listopadové zápasy Bruslařů se dočkaly změny. Utkání 19. kola s Vítkovicemi se neodehraje 6. listopadu, nýbrž až v úterý 17. ledna a to od 17:30. Ve dvou zápasech s Karlovými Vary poté došlo k výměně pořadatelství. Bruslaři tak budou hrát doma 7. října namísto 20. listopadu.

11.05.2022

Jánošík na MS

Trojici Lunter, Lantoši, Regenda doplní dodatečně ještě obránce BK Mladá Boleslav Adam Jánošík. Slováci jej na soupisku pro Mistrovství světa ve Finsku 2022 dopsali těsně před odletem kvůli zranění Martina Gernáta. Jánošík se naštěstí rychle zvládl vyléčit z onemocnění covid-19 a může se tak k týmu na poslední chvíli vrátit.

09.05.2022

Slovenští hráči na MS

Hned trojice mladoboleslavských hráčů se dostala do slovenského výběru Craiga Ramsayho, který míří na Mistrovství světa ve Finsku. Mária Luntera doplní i dva nováčci v řadách Bruslařů – Pavol Regenda a Róbert Lantoši. Přejeme hodně štěstí!

04.05.2022

Kelemen nováčkem sezony

V rámci galavečera Hokejista sezony 2021/2022 byl hráč BK Mladá Boleslav Miloš Kelemen vyhlášen Nováčkem sezony, což je cena, kterou každoročně uděluje Česká televize. Teprve dvaadvacetiletý útočník nepochybně zaujal svými výkony v play off, kde byl se svými devíti brankami vůbec nejlepším střelcem. Miloš Kelemen si pro cenu osobně přijel ze Slovenska. Gratulujeme!

25.04.2022

Vojtěch Polák na MS U18

Útočník boleslavské juniorky Vojtěch Polák byl po zranění Dominika Petra povolán do reprezentace národního týmu na probíhající mistrovství světa do 18 let, které hostí německý Landshut. Světový šampionát potrvá do neděle 1. května, český výběr sehraje ještě minimálně dvě utkání.

18.04.2022

Deváťáci mají stříbro

Mistrovství ČR žáků 9. tříd zná své vítěze. Závěrečný turnaj nejlepších šesti týmů republiky zvládli nejlépe hráči Liberce, Boleslavští si odvážejí stříbro. Souhrnný report turnaje a rozhovor s trenérem Lukášem Zörklerem naleznete v sekci mládeže nebo v prokliku zde. Výsledky 9. třídy nejen na turnaji, ale i v celé sezoně, naleznete zde.