BK MLADA BOLESLAV

Změny v kádru

Příchody před sezonou 2022/2023

Jméno Tým Transakce
Martin Beránek HC Motor Č. Budějovice smlouva
Radek Jeřábek HC Sparta Praha smlouva
Róbert Lantoši Linköping HC smlouva
Filip Novotný HC Energie Karlovy Vary smlouva
Pavol Regenda HK Dukla Michalovce smlouva
Tomáš Šmerha HC Sparta Praha smlouva

Odchody před sezonou 2022/2023

Jméno Tým Transakce
Jan Růžička Mountfield HK konec smlouvy
Marek Schwarz konec kariéry konec smlouvy
David Bernad HC Energie Karlovy Vary hostování
Dominik Vacík neznámo konec smlouvy
Oscar Flynn Bílí Tygři Liberec konec smlouvy
Jan Grim neznámo konec smlouvy
Tomáš Knotek HC Slavia Praha konec střídavých startů
Tomáš Pospíšil PSG Berani Zlín konec hostování
Adam Raška neznámo konec smlouvy
Valentin Claireaux neznámo konec smlouvy
Adam Zbořil HC Kometa Brno konec smlouvy
Jan Dufek HC Kometa Brno konec smlouvy
Andrej Košarišťan neznámo konec smlouvy
Miloš Kelemen Arizona Coyotes (NHL) odchod do NHL


Tým

Aktuality

11.05.2022

Jánošík na MS

Trojici Lunter, Lantoši, Regenda doplní dodatečně ještě obránce BK Mladá Boleslav Adam Jánošík. Slováci jej na soupisku pro Mistrovství světa ve Finsku 2022 dopsali těsně před odletem kvůli zranění Martina Gernáta. Jánošík se naštěstí rychle zvládl vyléčit z onemocnění covid-19 a může se tak k týmu na poslední chvíli vrátit.

09.05.2022

Slovenští hráči na MS

Hned trojice mladoboleslavských hráčů se dostala do slovenského výběru Craiga Ramsayho, který míří na Mistrovství světa ve Finsku. Mária Luntera doplní i dva nováčci v řadách Bruslařů – Pavol Regenda a Róbert Lantoši. Přejeme hodně štěstí!

04.05.2022

Kelemen nováčkem sezony

V rámci galavečera Hokejista sezony 2021/2022 byl hráč BK Mladá Boleslav Miloš Kelemen vyhlášen Nováčkem sezony, což je cena, kterou každoročně uděluje Česká televize. Teprve dvaadvacetiletý útočník nepochybně zaujal svými výkony v play off, kde byl se svými devíti brankami vůbec nejlepším střelcem. Miloš Kelemen si pro cenu osobně přijel ze Slovenska. Gratulujeme!

25.04.2022

Vojtěch Polák na MS U18

Útočník boleslavské juniorky Vojtěch Polák byl po zranění Dominika Petra povolán do reprezentace národního týmu na probíhající mistrovství světa do 18 let, které hostí německý Landshut. Světový šampionát potrvá do neděle 1. května, český výběr sehraje ještě minimálně dvě utkání.

18.04.2022

Deváťáci mají stříbro

Mistrovství ČR žáků 9. tříd zná své vítěze. Závěrečný turnaj nejlepších šesti týmů republiky zvládli nejlépe hráči Liberce, Boleslavští si odvážejí stříbro. Souhrnný report turnaje a rozhovor s trenérem Lukášem Zörklerem naleznete v sekci mládeže nebo v prokliku zde. Výsledky 9. třídy nejen na turnaji, ale i v celé sezoně, naleznete zde.

17.04.2022

Kousal v reprezentaci

V Ostravě, kde v pondělí 18. dubna odstartuje další přípravný kemp, který vyvrcholí dvěma zápasy na Slovensku, se k českému národnímu týmu připojí útočník Bruslařů Pavel Kousal. Ten byl naším nejproduktivnějším mužem letošní základní části (15+20) a my mu držíme palce i v našich národních barvách!