BK MLADA BOLESLAV

Změny v kádru

Příchody před sezonou 2019/2020

JménoTýmTransakce
David CiencialaHC Oceláři Třinec
Mitchell FillmanČEZ Motor České Budějovice
Jan StránskýPiráti Chomutov
Martin ŠevcBílí Tygři Liberec
Adam ZbořilHC Nové Zámky
Sabahudin KovačevičHC Energie Karlovy Vary
Marek HrbasHC VÍTKOVICE RIDERA

Odchody před sezonou 2019/2020

JménoTýmTransakce
Jan Hanzlík - konec kariéry
David NěmečekLukko (FIN)konec smlouvy
Jiří ŘíhaHC VERVA Litvínovkonec smlouvy
Dominik Pacovský -konec smlouvy
Tomáš KnotekHC Energie Karlovy Varykonec smlouvy
Lukáš VolfVHK Vsetínkonec smlouvy
Sabahudin Kovačevič - konec hostování
Martin LátalHC Dynamo Pardubicekonec hostování
Martin ProcházkaVHK Vsetínkonec hostování
Oldrich Kotvan-ukončení smlouvy


Tým

Aktuality

10.09.2019

Výjezd do Liberce

Boleslavská smečka pořádá výjezd na utkání s Libercem, které je na programu v neděli 22. září. Odjezd autobusu je ve 14:30 od městského fotbalového stadionu, sraz o 10 minut dříve. Cestovné činí 100 Kč, vstupenky si každý zařizuje individuálně a je doporučen předprodej. Výjezd je oznámen takto dopředu z důvodu včasné rezervace autobusu s odpovídajícím počtem míst, proto se neváhejte hlásit!

02.09.2019

Tiskovka online

Sledujte v úterý 3. září od 11 hodin předsezónní tiskovou konferenci BK Mladá Boleslav online.

24.08.2019

Turnaj dorostu

Podobně jako 9. třída, odehraje o předposledním srpnovém víkendu turnaj i dorost. Ten se uskuteční v Pardubicích a bude dokonce s mezinárodním obsazením. Bruslaři se střetnou s Hradcem Králové, Havířovem a Minskem.

16.08.2019

Zohorna dal gól

Letní kemp českého národního týmu vyvrcholil dvěma modelovými utkáními s domovským týmem Jihlavy. V jednom z nich se gólově prosadil také boleslavský Radim Zohorna. Všichni tři Bruslaři (dále ještě David Cienciala a Pavel Kousal) se nyní vrací zpátky do Mladé Boleslavi, kde se od příštího týdne opět zapojí do přípravy Bruslařského klubu.

12.08.2019

Kousal na kemp

Z důvodů zdravotních potíží hradeckého Radovana Pavlíka byl na letní přípravný kemp českého národního týmu v Jihlavě povolán útočník BK Mladá Boleslav Pavel Kousal. Ten tak doplnil dvojici svých boleslavských spoluhráčů, Radima Zohorny a Davida Ciencialy.

31.07.2019

Dva Bruslaři na kemp

První mezistátní duely nové sezony čekají český národní tým tradičně až počátkem listopadu na finském turnaji Karjala, trenér Miloš Říha starší a členové jeho půjdou ale půjdou do akce už v polovině srpna. Podobně jako před rokem uskuteční letní přípravný kemp, který bude zaměřen na mladé hráče s potenciálem pro národní mužstvo - do prvního výběru reprezentačního kouče se vešli hned dva Bruslaři: útočníci Radim Zohorna a David Cienciala.