BK MLADA BOLESLAV
4. 11. 2006 | Pavel Petr

HAVÍŘOV – BK MB 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)

18., sobota 4. 11. 2006
Havířov - Ml. Boleslav HAV - MBL
Poslední utkání mladoboleslavských hokejistů mají společného jmenovatele. Tím je přímo žalostná koncovka. Stejně jako proti Berounským Medvědům totiž po většinu utkání byli Boleslavští aktivnější, dostávali se i do šancí, ale to bylo vše. Navíc domácí spoléhali na výtečného gólmana Novotného, který Havířovské držel nad vodou. Trenér Jiří Režnar se tak vrátil z místa svého bývalého působiště s prázdnou. Jediný úspěch hostujícího celku zaznamenal obránce Richard Bauer.
Havířov: Novotný - Galvas, Balčík, Ovčačík, Klimeš, Peštuka, Vavruša, Štach -Rozum, Fadrný, Fink - Mikšan, Lipina, Sedlák - Steber, Zdeněk, Heider - Lhotský, Sikora M., Brynecký.
Ml. Boleslav: Šindelář - Bauer, Kolda, Majeský, Sláma, Štrach, Všetečka - Hlouch, Sýkora, Beck – Nouza, Zdráhal, Gombár – Paroulek, Koláček, Kadlec – M. Krupka, Gajovský, L. Krupka. Trenéři: Jiří Režnar a Petr Haken.
Branky a nahrávky: 4. Klimeš, 47. Brynecký - 52. Bauer. Rozhodčí: Trombík - Barteček, Koliba. Vyloučení: 8:7, navíc Paroulek (Mladá Boleslav) 10 min. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 1033.

Komentář

Už ve čtvrté minutě se Havířov dostal do vedení, když Sedlák našel pěknou přihrávkou Klimeše a ten nedal Šindelářovi šanci. Hosté se sice snažili o vyrovnání, ale v cestě jim většinou stál neprůstřelný Novotný. Druhou branku domácí přidali ve 47. minutě poté, co využili po dvaceti vteřinách přesilovku. Úspěšným střelcem byl Brynecký. Soupeř odpověděl po pěti minutách také v početní výhodě. Tvrdá rána Bauera od modré mířila přesně do pravého horního rohu branky. Poté se na ledě strhl lítý boj, ale vyrovnat se hostům nepodařilo ani při power play.

Ohlasy trenérů

Jiří Režnar, (trenér BK Mladá Boleslav): "Bohužel, utkání v Havířově se nám výsledkově nevydařilo. Řekl bych, že to byl v našem provedení zápas naprosto srovnatelný s duelem s Berounskými Medvědy. Po dvě třetiny jsme byli lepším týmem, zradila nás ale znovu koncovka. Zatímco ve středu nás vychytal berounský Kameš, tentokrát na naše střelce vyzrál havířovský Novotný. Pokud jde o průběh sobotního duelu, už ve čtvrté minutě jsme inkasovali. Postupně jsme si ale vytvořili herní převahu. Jenže v době největšího tlaku jsme inkasovali podruhé a nakonec už se nám podařilo pouze snížit na konečných 1:2."

Aktuality

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.