BK MLADA BOLESLAV
2. 2. 2013 Zdena Bobková

Dorostenci si spravili chuť, vyhráli v Přerově

36., sobota 2. 2. 2013
Přerov - Ml. Boleslav PŘE - MBL
P ř e r o v - Starší dorostenci zajížděli ke svému dalšímu utkání na led týmu HC ZUBR Přerov. Boleslavští šli hned na začátku do vedení, a to zásluhou Ďurače. Další přesný zásah přidal ve druhé třetině Borovec, ale v zápětí snižoval domácí Rybka. Přerovští se na konci zápasu pokoušeli hrát ještě powerplay, což se jim nakonec vymstilo, když do prázdné brány pečetil Jan Mašek. Mladí Bruslaři si tak z přerovského ledu odvážejí tři body za vítězství 3:1.
Přerov: Grigárek - Červínek, Duda, Slavík, Hurta, Kundrátek, Novák, Maršálek, Metelka - Václavíček, Karola, Gremlica - Kubal, Siegel, Rybka - Pecha, Němec, Müller
Ml. Boleslav: Ašenbrenner - Verner, Mašek, Semrád, Marček, Šír, Bašus, Hercig, Nedbal, Černý, Krupička, Borovec, Švejda, Ďurač, Skořepa, Marks, Mašek, Sedmík
Branky a nahrávky: 36. Rybka (Kubal) - 1. Ďurač (Sedmík), 34. Borovec (Ďurač, Mašek), 60. Šír. Rozhodčí: Jeřábek ml. - Havlík, Štěpán. Vyloučení: 2:7, navíc Karola (Přerov) 10 minut osobní trest - Hercig (Mladá Boleslav) 10 minut osobní trest. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 84. Střely na branku: 43:26. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3.

Komentář

Podrobnosti pro vás připravujeme...

Aktuality

27.11.2021

Dorost první v tabulce

V sobotu odehráli boleslavští dorostenci poslední utkání základní části. Porazili v něm na domácí půdě Litvínov 6:5 a po základní části se umístili na 1. místě v tabulce skupiny Západ. Bruslaři tak půjdou do nadstavby z nejlepší možné pozice. Gratulujeme celému realizačnímu týmu. Rozlosování nadstavby bude na našem webu k dispozici začátkem příštího týdne.

26.11.2021

Zápas B týmu odložen

Zápas B mužstva proti Kutné Hoře, který se měl hrát v sobotu 27. listopadu v Mladé Boleslavi, byl odložen. Náhradní termín utkání zatím nebyl stanoven. V sobotu se tak na domácím ledě představí nakonec jen dorost, který na hlavní ploše ŠKOENERGO arény vyzve od 13 hodin Litvínov.

22.11.2021

Zápas JUN odložen

Sobotní zápas juniorů proti Olomouci, který se měl hrát ve 13 hodin ve ŠKOENERGO aréně, byl odložen. Duel byl z důvodu karantény na straně soupeře přeložen na úterý 14. prosince v 18:00.

25.10.2021

Předprodej na Plzeň

Z důvodu státního svátku ve čtvrtek 28. října je fyzický předprodej vstupenek na páteční utkání s HC Škoda Plzeň přesunut na středu 27. října od 9 do 13 hodin.

21.10.2021

D. Šťastný mimo hru

Ani do utkání s Olomoucí nenastoupí útočník David Šťastný. Bohužel jeho zranění si vyžádá několikatýdenní léčbu. Bližší informace o povaze jeho zranění klub poskytovat nebude.

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.