BK MLADA BOLESLAV
13. 12. 2006 | Pavel Petr

BEROUNŠTÍ MEDVĚDI - BK MB 0:1 SN (0:0, 0:0, 0:0)

30., středa 13. 12. 2006
Beroun - Ml. Boleslav BER - MBL
Ve třicátém kole 1. hokejové ligy zavítali naši hokejisté na led druhého středočeského účastníka soutěže - Berounských medvědů. Cíl byl jasný - odčinit porážku a zejména ostudný výkon z minulého kola proti Hradci Králové. Úkol to však nebyl jednoduchý. Beroun se vždy proti nám snaží vytáhnout a nechat na ledě duši, i když se to pak Medvědům v jiných utkáních už nedaří. Navíc náš tým přijel do Berouna oslaben - k dlouhodobě zraněným přibyli ještě Tomáš Sýkora, Kamil Koláček, Martin Výborný a Martin Krupka.
Beroun: J. Kameš - Jelínek, Filip - Čížek, Rýgl - V. Kameš, Lukačovič - Gudas - Besser, Šinágl, Tvrzník - Nedorost, Křesťan, Novotný - Vlček, Pajič, Jech - Hudíček, Pavel, Dušek. Trenéři: Karel Najman a Leo Gudas.
Ml. Boleslav: Altrichter - Kolda, Ťupa - Majeský, Jindra - Sláma, Bauer - Štrach - Paroulek, Gajovský, Kadlec - Nouza, Zdráhal, Gombár - Eiselt, Lipina, Dornič - Piecha, Rozsíval. Trenéři: Jiří Režnar a Petr Haken.
Branky a nahrávky: rozhodující TS Paroulek 0:1. Rozhodčí: Würtherle - Bejček, Jelínek. Vyloučení: 5:8. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1450.

Komentář

Ve středočeském derby se hrál od první minuty oboustranně vynikající hokej, kterému chyběly jen branky. Medvědi podle očekávání hráli velmi obětavě až úporně a drželi s favorizovaným soupeřem statečně krok po celý zápas.

Už od prvních chvil utkání dominoval souboj dvou skvělých gólmanů - Jaroslava Kameše (jinak čerstvé posily Znojma) a Martina Altrichtera. Oběma se nakonec podařilo udržet čisté konto. Navíc berounského brankáře zachránila dvakrát tyčka, hostujícího Martina Altrichtera pak jednou.

I přes množství šancí na obou stranách se střelcům nepodařilo vstřelit ani jeden gól, a tak nakonec musely rozhodnout dramatickou podívanou samostatné nájezdy. Při nich měli pevnější nervy a přesnější mušku hostující hráči. Z domácích neuspěli jak kapitán Křesťan, tak Tvrzník. Na druhé straně však Václav Eiselt a při rozhodujícím nájezdu Martin Paroulek nedali jinak výbornému Kamešovi šanci.

BK Mladá Boleslav si tak odváží z Berouna dva body a vzhledem k matným výkonům mužstev z první čtyřky se tak k nim o malý kousíček přiblížil. Mladoboleslavského fanouška však oproti předchozímu utkání může těšit mnohem lepší herní projev, větší nasazení a herní disciplína našeho mužstva.

Aktuality

25.11.2020

Teplý do Litoměřic

Od středy 25. listopadu se juniorský reprezentant Michal Teplý přesouvá na nadcházející týdny do prvoligových Litoměřic, kam jej se souhlasem Bruslařského klubu vysílá jeho mateřský klub Chicago Blackhawks. V rámci projektu Dukla se bude připravovat na blížící se mistrovství světa do dvaceti let. Teplý pro tuto chvíli tedy opouští tým BK Mladá Boleslav.

22.11.2020

Gólový Alderson

Boleslavský útočník Brandon Alderson zaznamenal perfektní premiéru v dresu Dukly Trenčín, kam jej Bruslařský klub vyslal na hostování. V nedělním zápase Tipos Extraligy proti Liptovskému Mikuláši vstřelil první dva góly Trenčína a na jeden další přihrál. Celkem si tak připsal za jeden zápas tři kanadské body. Dukla Trenčín tedy s Brandonem Aldersonem v útoku a exboleslavským gólmanem Michalem Valentem v brance zvítězila 5:1.

19.11.2020

Alderson do Trenčína

Útočník Brandon Alderson bude měsíc hostovat v HK Dukla Trenčín, na Slovensko vyrazil ve středu 18. listopadu. "Jde nám především o jeho herní vytížení," vysvětluje sportovní ředitel Bruslařů Václav Nedorost a naznačuje tak, že osmadvacetiletý Kanaďan se momentálně do sestavy BK Mladá Boleslav nevejde.

15.11.2020

Proti Spartě doma

V rozpisu zápasů došlo ke změně pořadatelství. V den výročí sametové revoluce 17. listopadu tak Mladá Boleslav sehraje utkání proti Spartě na domácím ledě, nikoliv v Praze, jak bylo původně plánováno. Hraje se od 16 hodin.

05.11.2020

Klikorka na kempu U20

Po uvolnění vládních opatřeních pro sportovce dostali hokejisté „dvacítky“ zelenou a zahájili přípravu na MS U20, které na přelomu prosince a ledna bude hostit kanadský Edmonton. Mezi výběrem figuruje i osmnáctiletý obránce Bruslařů Karel Klikorka. První ze série kempů probíhá od 4. do 8. listopadu 2020 v Litoměřicích.

02.11.2020

Odstávka výroby dresů

Od pondělí 2. listopadu 2020 je pozastavena výroba replik hráčských dresů a minidresů a to až do 14. listopadu 2020. Důvodem této odstávky je 14tidenní karanténa výrobny dresů. Veškeré objednávky došlé v tomto období budou realizovány až po zahájení provozu výrobny. Děkujeme za pochopení.