BK MLADA BOLESLAV
11. 11. 2014 Jitka Čechová

B tým porazil Velké Popovice

9., úterý 11. 11. 2014
V. Popovice - Ml. Boleslav VPO - MBL
M l. B o l. – Boleslavské béčko si konečně přivezlo body z venku, zaslouženě vyhrálo po velkém boji na horkém ledě Velkých Popovic 4:3. Za zmínku stojí první útok Boleslavských, který byl ve složení Ficek Milan mladší, Ficek Milan starší a Ficek Michal (otec a dva synové). Utkání rozhodl v 56. minutě z trestného střílení boleslavský Trégl. V boleslavské brance nastoupil teprve 16-tiletý Michal Krofta, který chytá za starší dorost Boleslavi a vedl si výtečně. I díky němu B tým vyhrál.
Ml. Boleslav: Krofta - Dinga, Klikar, Franc, Kukla, Budín, Bílek - Ficek ml., Ficek st., Ficek Michal, Trégl, Protivný J., Rovný, Bartoš, Zörkler, Hradec. Trenér: Lejsek.
Branky a nahrávky: 1. Moravec (Chochola), 36. Medřický (Culka), 43. Culka - 7. Protivný J. (Trégl), 30. Rovný (Trégl, Protivný J.), 39. Protivný J. (Hradec), 56. Trégl. Vyloučení: 7:9. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 139.

Aktuality

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).

08.05.2021

Bruslaři na MS nejedou

Brankář Jan Růžička a útočníci Ondřej Najman a Pavel Kousal byli momentálně z národního týmu pro přípravu na mistrovství světa vyřazeni. Trenér českého výběru Filip Pešán nicméně avizoval, že je s hráči domluven, že v případě jakýchkoliv změn, mu budou Bruslaři opět k dispozici.

04.05.2021

Konec ve čtvrtfinále

Gólman Oliver Šatný se dostal do branky v sedmé minutě, kdy po třetí brance Kanaďanů střídal kolegu Suchánka, kanonádě soupeře ovšem ani on nezabránil. Stejně jako Gabriel Szturc, který si připsal gól a asistenci, a David Moravec, který nastupoval v první obranné dvojici. Češi podlehli ve čtvrtfinále MS do 18 let Kanadě 3:10 a jejich cesta na mistrovství tak bohužel končí.