BK MLADA BOLESLAV
30. 10. 2021 Vojtěch Drbohlav

Dorost porazil Kladno a posouvá se na druhé místo v tabulce

14., sobota 30. 10. 2021
Kladno - Ml. Boleslav KLA - MBL
K l a d n o – Parádní jízda boleslavských dorostenců pokračuje. V sobotu zvítězili 4:1 v Kladně, což jim zaručuje, že stráví reprezentační přestávku na druhé příčce v tabulce. Dorostu se letos velmi daří. V základní části prohráli Bruslaři dosud jen dvakrát. V rámci ní jim zbývá v listopadu odehrát zbývajících pět utkání.
Kladno: Stránský – Svoboda, Šátek, J. Aschenbrenner, Novák (C), Pražák, Marcinek, Rájek (A) – Daníček, Lev, Mejtský, Černý, Váňa, Petřík, V. Aschenbrenner, Holub (A), Šíma
Ml. Boleslav: Forst – Skok, Sypecký, Hlinský, Halman, Kubíček, Vlasák (A), Průšek – Šachl (A), Hasman, Hradec (C), Kristek, Havránek, Steklý, Moyseyev, Vítek, Šindelář, Lisler
Branky a nahrávky: 33. V. Aschenbrenner (Daníček, Šíma) – 3. Vítek (Moyseyev, Lisler), 30. Hlinský (Kristek), 34. Hlinský (Šindelář), 36. Kubíček (Hradec). Rozhodčí: Hrdlička – Stacho, Stanko. Vyloučení: 8:3. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Střely na branku: 20:36. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4.

Ohlasy trenérů

David Vrbata (BK Mladá Boleslav): Jsme rádi, že jsme poslední utkání před reprezentační pauzou zvládli a zaslouženě si odvážíme tři body.

Související články

Aktuality

27.11.2021

Dorost první v tabulce

V sobotu odehráli boleslavští dorostenci poslední utkání základní části. Porazili v něm na domácí půdě Litvínov 6:5 a po základní části se umístili na 1. místě v tabulce skupiny Západ. Bruslaři tak půjdou do nadstavby z nejlepší možné pozice. Gratulujeme celému realizačnímu týmu. Rozlosování nadstavby bude na našem webu k dispozici začátkem příštího týdne.

26.11.2021

Zápas B týmu odložen

Zápas B mužstva proti Kutné Hoře, který se měl hrát v sobotu 27. listopadu v Mladé Boleslavi, byl odložen. Náhradní termín utkání zatím nebyl stanoven. V sobotu se tak na domácím ledě představí nakonec jen dorost, který na hlavní ploše ŠKOENERGO arény vyzve od 13 hodin Litvínov.

22.11.2021

Zápas JUN odložen

Sobotní zápas juniorů proti Olomouci, který se měl hrát ve 13 hodin ve ŠKOENERGO aréně, byl odložen. Duel byl z důvodu karantény na straně soupeře přeložen na úterý 14. prosince v 18:00.

25.10.2021

Předprodej na Plzeň

Z důvodu státního svátku ve čtvrtek 28. října je fyzický předprodej vstupenek na páteční utkání s HC Škoda Plzeň přesunut na středu 27. října od 9 do 13 hodin.

21.10.2021

D. Šťastný mimo hru

Ani do utkání s Olomoucí nenastoupí útočník David Šťastný. Bohužel jeho zranění si vyžádá několikatýdenní léčbu. Bližší informace o povaze jeho zranění klub poskytovat nebude.

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.