BK MLADA BOLESLAV
10. 9. 2021 | Lukáš Chuchválek

Junioři uspěli na ledě Vítkovic, v prodloužení rozhodl Závora

1., pátek 10. 9. 2021
Vítkovice - Ml. Boleslav VIT - MBL
O s t r a v a – Po roce se opět rozjíždí nejvyšší juniorská soutěž, jež nyní nese název Extraliga juniorů, a boleslavští junioři zamířili v 1. kole na vítkovický led. Zde se většinu zápasu bojovalo o to, kdo dá první branku. Tu nakonec v 51. minutě vstřelil vítkovický Melovský. Jenže Boleslav nic nevzdala a zabojovala. Z tlaku si nakonec šanci vypracoval Dominik Brouček, jenž jí nepohrdl a poslal puk z kruhu do sítě. V prodloužení mohlo být brzy hotovo, jenže Melovský za domácí trefil jen břevno. To Jan Závora si počínal chladnokrevněji a po jiné akci Vítkovic v situaci nedáš-dostaneš rozhodl o výhře v prodloužení. Mladí Bruslaři tak v nové sezóně mají první dva body.
Vítkovice: Dolíška – Hodinář, Bystroň, Smolka, Puchala, Prčík, Kosina, Bialy, Havlík – Slusarczyk, Kotásek, Tvrdý (A), Macias K.T., Holaník, Krejsa (C), Melovský, Skřipčák, Gebauer (A)
Ml. Boleslav: Stuchlík – Němec, Vacík (A), Křepelka, Hrouda, Rajgl, Jasečko – Simon, Závora (C), Polák, Snášel, Brouček, Dlask (A), Hruška, Václavík, Hašlar, Šíma
Branky a nahrávky: 51. Melovský (Krejsa) – 59. Brouček (Polák, Němec), 63. Závora (Polák, Jasečko). Rozhodčí: Cabák – Rychlý, Hranoš. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 156. Střely na branku: 21:28. Průběh utkání: 1:0, 1:1 - 1:2.

Související články

Aktuality

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.

03.09.2021

Utkání 2. kola od 16:00

Na základě množících se dotazů tímto oficiálně informujeme, že utkání 2. kola s Pardubicemi dne 12. září odstartuje v původním čase, tedy v 16:00. Jedním z důvodů je i skutečnost, že hned v úterý 14. září sehrají Bruslaři další utkání TELH.

08.08.2021

Aplikace Tečka

Tímto připomínáme a upozorňujeme návštěvníky domácích zápasů BK Mladá Boleslav, že nejjednodušší vstup do ŠKOENERGO Arény si zajistíte pomocí mobilní aplikace Tečka. Všem majitelům chytrých telefonů proto doporučujeme tuto aplikaci si stáhnout a při vstupu se jí prokázat. Děkujeme za pochopení a vaši pomoc. Detailní informace a odkazy pro stažení najdete ZDE.

13.07.2021

Debata s Bruslaři

Hokejisté BK Mladá Boleslav Martin Ševc a Jan Růžička budou hosty pořadu redaktora Pavla Petra v pořadu Za zrcadlem a to ve středu 14. července od 19 hodin v restauraci na hřišti SK Kosmonosy. Vstupné je dobrovolné formou tomboly, v níž se můžete těšit i na dárečky od Bruslařského klubu.

×
Dnes v 17:30 | Muži
HC ŠKODA PLZEŇ
BK Mladá Boleslav
×
Dnes v 16:00 | Dor.
HC ŠKODA PLZEŇ
BK Mladá Boleslav