BK MLADA BOLESLAV
14. 12. 2019 Vojtěch Drbohlav

Dorostenci v posledním zápase roku deklasovali Přerov

24., sobota 14. 12. 2019
Přerov - Ml. Boleslav PRE - MBL

P ř e r o v - Po páteční prohře v Ostravě si boleslavští dorostenci spravili náladu na ledě Přerova, kde prakticky po celé utkání vedli a utkání měli pod kontrolou. Bruslaři zde vstřelili šest gólů a zůstávají i nadále ve vrchní části nadstavbové tabulky. V Přerově se dařilo zejména trojici Hruška, Haas a Sluka, která byla velice produktivní
Přerov: Žurek – Koblížek, Svozil, Růžička, Holík, Billa – Štíbr, Mašek, Brázda, Kuncek, Hradil, Kuchta, Hyža, Buršík, Mann, Jobánek (C), Šilhavý (A)
Ml. Boleslav: Král – Moravec, Křepelka, Vochvest, Jasečko, Rajgl (A), Hrouda – Sypecký, Sluka, Kredl, Peca, Pavlík, Hasman, Polák, Hruška, Král, Haas, Strnádek, Plíšek (C)
Branky a nahrávky: 15. Billa (Brázda), 30. Šilhavý (Jobánek, Svozil) – 5. Sluka (Haas, Hruška), 9. Král (Polák, Hruška), 22. Hruška (Strnádek, Kredl), 32. Haas (Plíšek, Sluka), 37. Hruška (Vochvest), 50. Plíšek (Haas, Sluka). Rozhodčí: Novotná – Šimčík, Bubela. Vyloučení: 6:4. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 65. Střely na branku: 24:35. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:6.

Ohlasy trenérů

David Vrbata (BK Mladá Boleslav): Po pátečním utkání ve Vítkovicích, kde jsme prohráli, jsme chtěli na ledě Přerova uspět a získat tři body, což se nám nakonec podařilo. Teď máme reprezentační pauzu a budeme se připravovat na zápasy, které nás čekají v novém roce.

Související články

Aktuality

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).

08.05.2021

Bruslaři na MS nejedou

Brankář Jan Růžička a útočníci Ondřej Najman a Pavel Kousal byli momentálně z národního týmu pro přípravu na mistrovství světa vyřazeni. Trenér českého výběru Filip Pešán nicméně avizoval, že je s hráči domluven, že v případě jakýchkoliv změn, mu budou Bruslaři opět k dispozici.