BK MLADA BOLESLAV
14. 12. 2019 Lukáš Chuchválek

Dorost prohrál na ledě prvních Vítkovic

23., sobota 14. 12. 2019
Vítkovice - Ml. Boleslav VIT - MBL

O s t r a v a - V pátek 13. prosince nastoupili dorostenci k venkovnímu duelu proti týmu Vítkovic, jež jsou momentálně nejlepším týmem kategorie. Bruslaři v zápase doplatili na hned první vyloučení, které v 8. minutě potrestal Josef Krejsa. Zatímco domácím se během ní povedlo gól vstřelit, Bruslařům o pár minut později nikoliv. Stav 1:0 pro Vítkovice platil do poloviny utkání, kdy se soupeř po dlouhé sérii nepřesností usadil v pásmu Boleslavi a Josef Krejsa znovu dal gól. Tentokrát však boleslavští dorostenci dokázali zareagovat a při následující přesilovce snížil po minutovém obléhání vítkovické branky Sebastian Jasečko. Pro Bruslaře to byla v zápase jediná branka, neboť překonat domácí obranu bylo velmi těžké. Vítkovice ubránily své hubené vedení až do samého konce, kdy Mladá Boleslav zkusila štěstí při hře bez brankáře. Sekundu před sirénou však prázdnou boleslavskou bránu trefil Dominik Petr. Vítkovice tak prodloužily sérii na osm vítězných utkání v řadě a Boleslavi se nepovedlo ji přerušit.
Vítkovice: Bartošák – Bystroň (A), Bialy, Kosina, Řepa, Vřeský, Prčík – Holaník (A), Kotásek, Přibyl, Krejsa (C), Petr, Rajčan, Pavelec, Schauer, Macho, Skřipčák
Ml. Boleslav: Šatný – Moravec, Sypecký, Křepelka (A), Vochvest, Jasečko, Rajgl, Hrouda – Sluka, Kredl, Peca, Pavlík, Hasman, Polák (A), Hruška, P. Král, Haas, Strnádek, Plíšek (C)
Branky a nahrávky: 8. Krejsa (Bystroň, Kotásek), 31. Krejsa (Prčík), 60. Petr (Prčík) – 36. Jasečko (Polák). Rozhodčí: Sedlák – Bartoň, Veselý. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: 33:29. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.

Související články

Aktuality

11.08.2022

Stříteský u Bruslařů

Do probíhající přípravy BK Mladá Boleslav se zapojil obránce Matěj Stříteský. Ten je ze svého působení u Bruslařů v letech 2014 až 2017 stále kmenovým hráčem Středočechů a s klubem se dohodl na možnosti trénovat a připravovat se s týmem. S největší pravděpodobností jej uvidíte i v některých přípravných zápasech.

29.07.2022

Moravec na MS U20

Osmnáctiletý obránce David Moravec byl nominován do české reprezentace na odložené mistrovství světa do 2O let, které se koná od 9. do 20. srpna v kanadském Edmontonu. Jedná se o náhradu za zrušený prosincový šampionát.

Držíme palce nejen Davidu Moravcovi, ale i národnímu týmu!

28.07.2022

Vochvest s U18 v Kanadě

Mladoboleslavský obránce Vojtěch Vochvest bude reprezentovat Českou republiku na Hlinka Gretzky Cupu, který v tomto roce hostí kanadský Red Deer. Prestižní turnaj hokejistů do 18 let proběhne od neděle 31. července do 7. srpna 2022.

Gratulujeme a držíme palce!

17.06.2022

Změny v rozlosování

Hned dva listopadové zápasy Bruslařů se dočkaly změny. Utkání 19. kola s Vítkovicemi se neodehraje 6. listopadu, nýbrž až v úterý 17. ledna a to od 17:30. Ve dvou zápasech s Karlovými Vary poté došlo k výměně pořadatelství. Bruslaři tak budou hrát doma 7. října namísto 20. listopadu.

11.05.2022

Jánošík na MS

Trojici Lunter, Lantoši, Regenda doplní dodatečně ještě obránce BK Mladá Boleslav Adam Jánošík. Slováci jej na soupisku pro Mistrovství světa ve Finsku 2022 dopsali těsně před odletem kvůli zranění Martina Gernáta. Jánošík se naštěstí rychle zvládl vyléčit z onemocnění covid-19 a může se tak k týmu na poslední chvíli vrátit.

09.05.2022

Slovenští hráči na MS

Hned trojice mladoboleslavských hráčů se dostala do slovenského výběru Craiga Ramsayho, který míří na Mistrovství světa ve Finsku. Mária Luntera doplní i dva nováčci v řadách Bruslařů – Pavol Regenda a Róbert Lantoši. Přejeme hodně štěstí!