BK MLADA BOLESLAV
10. 10. 2019 Jitka Čechová

Favorizovaní dorostenci v Táboře nezklamali, vyhráli 3:1

9., čtvrtek 10. 10. 2019
Tábor - Ml. Boleslav TAB - MBL
T á b o r – Mladoboleslavští dorostenci na ledě tabulkově posledního Tábora nezaváhali a přivezli tři body. Průběh utkání drželi víceméně po celou dobu ve svých rukou, postupnými dvěma góly Plíška a Půčka si vypracovali až tříbrankové vedení. Domácí dokázali v 55. minutě pouze korigovat. Středočeši jsou aktuálně třetí, na první místo ztrácí čtyři body.
Tábor: Korytar – Adam Kofroň I., Adamec, Herda, Krch, Šťastný, Bečvařík, Kohout – Janda, Eremiáš, Čančura, Cháb, Matašovský, Souš, Suchan, Adam Kofroň II., Šimák
Ml. Boleslav: Šatný – T. Moravec, Křepelka, Jasečko, Rajgl, Hrouda, Žabka, D. Moravec – Sluka, Kredl, Peca, Pavlík, Půček, Polák, Hruška, Szturc, Haas, Strnádek, Plíšek
Branky a nahrávky: 55. Eremiáš (Matašovský, Suchan) – 2. Plíšek (Křepelka), 25. Půček, 36. Plíšek (Hrouda). Rozhodčí: Kostourek – Hynek, Juránek. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Průběh utkání: 0:3, 1:3.

Související články

Aktuality

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).

08.05.2021

Bruslaři na MS nejedou

Brankář Jan Růžička a útočníci Ondřej Najman a Pavel Kousal byli momentálně z národního týmu pro přípravu na mistrovství světa vyřazeni. Trenér českého výběru Filip Pešán nicméně avizoval, že je s hráči domluven, že v případě jakýchkoliv změn, mu budou Bruslaři opět k dispozici.