BK MLADA BOLESLAV
2. 10. 2019 Jitka Čechová

Dorostenci ukořistili v Pardubicích dva body po nájezdech

7., středa 2. 10. 2019
Pardubice - Ml. Boleslav PCE - MBL
P a r d u b i c e – Mladoboleslavští dorostenci vezou dva důležité body z Pardubic. Zápas, v němž to pro ně nejprve nevypadalo dobře, nakonec po skvělém obratu dovedli až do samostatných nájezdů.
Pardubice: Borovička – Joudal, Vašíček, Kubíček, Tvrdík, Koudelka, Špinka – Pavlata, Matuška, Paleček, Herčík, Formánek, Nekvinda, Kloz, Burda, Novotný, Jaša, Štetka
Ml. Boleslav: Šatný – Moravec, Křepelka, Jasečko, Rajgl, Hrouda, Žabka, Moravec, Sluka, Kredl, Peca, Pavlík, Půček, Polák, Hruška, Szturc, Haas, Strnádek, Plíšek
Branky a nahrávky: 2. Paleček (Matuška, Koudelka), 29. Matuška (Paleček), 51. Kubíček – 34. Haas, 42. Szturc (Polák, Haas), 48. Půček (Peca, Křepelka), rozh. náj. Szturc. Rozhodčí: Bernat – Bohuněk, Hájková. Vyloučení: 6:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 26:44. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 3:3 - 3:4.

Související články

Aktuality

22.10.2019

Předprodej na Olomouc

Zatímco online prodej vstupenek na zápas v úterý 29. října s Olomoucí tradičně běží, předprodej vstupenek na vedení klubu bude tentokrát probíhat až v den utkání a to od 8 do 12 hodin. V pondělí 28. října předprodej není. Děkujeme za pochopení.

19.10.2019

Vstupenky na Kladno

Vstupenky na nedělní zápas s Kladnem jsou téměř vyprodány. V online prodeji je k dispozici již jen několik vstupenek a další již nebudou do internetového prodeje uvolněny. Poslední vstupenky v řádu několika desítek budou k dispozici v neděli hodinu před začátkem utkání už jen na pokladnách. Dorazte proto na zápas včas.

15.10.2019

Se Spartou dříve

Utkání 21. kola, které je na programu v neděli 24. listopadu, a ve kterém BK Mladá Boleslav přivítá doma celek HC Sparta Praha, zařadila ČT Sport do svého živého vysílání a úvodní vhazování je z tohoto důvodu posunuto už na 14. hodinu.

15.10.2019

Žejdl dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Lukáše Žejdla na Ondřeje Romana v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a Vítkovicemi. Žejdl už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský útočník tak v pátek nepojede s Bruslaři do Karlových Varů.

13.10.2019

B tým nedohrál

Sobotní utkání B týmu proti Královu Dvoru se nedohrálo. Za stavu 4:1 pro Mladou Boleslav totiž před třetí třetinou vypadla elektřina. Výpadek se ukázal být jako rozsáhlý a nepomohlo ani čekání. Po 20 minutách čekání potmě tak hlavní rozhodčí Jan Jílek hráče poslal do kabin a duel ukončil. O tom, zda tento výsledek bude platný, rozhodně ještě příslušná komise Českého svazu ledního hokeje.

12.10.2019

Výjezd do Pardubic

Boleslavští fanoušci se chystají v neděli 27. října podpořit hráče do Pardubic. A protože je druhý den státní svátek, a většinou tak odpadá ranní vstávání, doufá Boleslavská Smečka, že vypraví alespoň dva autobusy. Přihlašujte se a pomozte Bruslařům být v Pardubicích jako doma!