BK MLADA BOLESLAV
31. 3. 2019 | Vojtěch Drbohlav

Boleslavští osmáci zdolali v nájezdech Brno, jsou třetí nejlepší tým z celé republiky

MČR5, neděle 31. 3. 2019
Ml. Boleslav - Kometa Brno MBL - KOM
O s t r a v a – Boleslavští osmáci sice v zápase Kometu poměrně jednoznačně přestříleli, přesto Brňané dokázali pokaždé srovnat a zápas dospěl do prodloužení, které však nerozhodlo. O vítězství a třetím místě Bruslařů rozhodly až samostatné nájezdy, v nichž zaznamenal vítěznou trefu Vojtěch Steklý. Boleslavští tedy v Ostravě oslavili zisk bronzové medaile.
Ml. Boleslav: Forst – Halman, Vlasák, Kredba, Fiala, Průšek, Vochvest, Hlinský – Vítek, Hradec, Šimon, Lisler, Hart, Steklý, Šindelář, Sporysch, Hlubuček, Král, Mizera
Kometa Brno: Matoušek – Svoboda, Máša, Šebela, Holec, Eich, Barčák – Daněček, Kos, Rakus, Zduba, Pavlík, Novotný, Škodík, Nekvapil, Dočekal, Nesvadba
Branky a nahrávky: 8. Král (Hlinský), 26. Hradec (Vítek), rozh. náj. Steklý – 26. Zduba (Daněček), 31. Zduba (Daněček, Rakus). Rozhodčí: Rapák - Zahel, Pliska. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 200. Střely na branku: 36:23. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2sn.

Komentář

Tým, který vyhrál základní část a celorepublikově skončil třetí

Bronzová medaile

Ohlasy trenérů

Lukáš Zörkler (BK Mladá Boleslav): Tak jsme třetí, no a coooo. (směje se)

Související články

Aktuality

10.09.2019

Výjezd do Liberce

Boleslavská smečka pořádá výjezd na utkání s Libercem, které je na programu v neděli 22. září. Odjezd autobusu je ve 14:30 od městského fotbalového stadionu, sraz o 10 minut dříve. Cestovné činí 100 Kč, vstupenky si každý zařizuje individuálně a je doporučen předprodej. Výjezd je oznámen takto dopředu z důvodu včasné rezervace autobusu s odpovídajícím počtem míst, proto se neváhejte hlásit!

02.09.2019

Tiskovka online

Sledujte v úterý 3. září od 11 hodin předsezónní tiskovou konferenci BK Mladá Boleslav online.

24.08.2019

Turnaj dorostu

Podobně jako 9. třída, odehraje o předposledním srpnovém víkendu turnaj i dorost. Ten se uskuteční v Pardubicích a bude dokonce s mezinárodním obsazením. Bruslaři se střetnou s Hradcem Králové, Havířovem a Minskem.

16.08.2019

Zohorna dal gól

Letní kemp českého národního týmu vyvrcholil dvěma modelovými utkáními s domovským týmem Jihlavy. V jednom z nich se gólově prosadil také boleslavský Radim Zohorna. Všichni tři Bruslaři (dále ještě David Cienciala a Pavel Kousal) se nyní vrací zpátky do Mladé Boleslavi, kde se od příštího týdne opět zapojí do přípravy Bruslařského klubu.

12.08.2019

Kousal na kemp

Z důvodů zdravotních potíží hradeckého Radovana Pavlíka byl na letní přípravný kemp českého národního týmu v Jihlavě povolán útočník BK Mladá Boleslav Pavel Kousal. Ten tak doplnil dvojici svých boleslavských spoluhráčů, Radima Zohorny a Davida Ciencialy.

31.07.2019

Dva Bruslaři na kemp

První mezistátní duely nové sezony čekají český národní tým tradičně až počátkem listopadu na finském turnaji Karjala, trenér Miloš Říha starší a členové jeho půjdou ale půjdou do akce už v polovině srpna. Podobně jako před rokem uskuteční letní přípravný kemp, který bude zaměřen na mladé hráče s potenciálem pro národní mužstvo - do prvního výběru reprezentačního kouče se vešli hned dva Bruslaři: útočníci Radim Zohorna a David Cienciala.