BK MLADA BOLESLAV
31. 3. 2019 | Vojtěch Drbohlav

Boleslavští osmáci zdolali v nájezdech Brno, jsou třetí nejlepší tým z celé republiky

MČR5, neděle 31. 3. 2019
Ml. Boleslav - Kometa Brno MBL - KOM
O s t r a v a – Boleslavští osmáci sice v zápase Kometu poměrně jednoznačně přestříleli, přesto Brňané dokázali pokaždé srovnat a zápas dospěl do prodloužení, které však nerozhodlo. O vítězství a třetím místě Bruslařů rozhodly až samostatné nájezdy, v nichž zaznamenal vítěznou trefu Vojtěch Steklý. Boleslavští tedy v Ostravě oslavili zisk bronzové medaile.
Ml. Boleslav: Forst – Halman, Vlasák, Kredba, Fiala, Průšek, Vochvest, Hlinský – Vítek, Hradec, Šimon, Lisler, Hart, Steklý, Šindelář, Sporysch, Hlubuček, Král, Mizera
Kometa Brno: Matoušek – Svoboda, Máša, Šebela, Holec, Eich, Barčák – Daněček, Kos, Rakus, Zduba, Pavlík, Novotný, Škodík, Nekvapil, Dočekal, Nesvadba
Branky a nahrávky: 8. Král (Hlinský), 26. Hradec (Vítek), rozh. náj. Steklý – 26. Zduba (Daněček), 31. Zduba (Daněček, Rakus). Rozhodčí: Rapák - Zahel, Pliska. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 200. Střely na branku: 36:23. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2sn.

Komentář

Tým, který vyhrál základní část a celorepublikově skončil třetí

Bronzová medaile

Ohlasy trenérů

Lukáš Zörkler (BK Mladá Boleslav): Tak jsme třetí, no a coooo. (směje se)

Související články

Aktuality

18.04.2019

Zohorna proti Německu

Mladoboleslavský útočník Radim Zohorna by měl podle všeho ve čtvrtek 18. dubna nastoupit v přátelském zápase českého národního týmu s mužstvem Německa. Češi už s Němci hráli den předem, kdy zvítězili 5:4.

01.04.2019

Zohorna na kempu

Boleslavský útočník Radim Zohorna byl dodatečně nominován na přípravný kemp národního týmu před mistrovstvím světa na Slovensku. Ten probíhá od pondělí 1. dubna v pražském Edenu. Uvidíme, zda si Zohorna střihne také některé z přípravných utkání. To první je na programu 10. dubna ve Znojmě a Češi v něm budou vzdorovat Rakušanům.

21.03.2019

Závora objevem roku

Útočník Jan Závora, jenž působí v juniorce BK Mladá Boleslav, uspěl v anketě Sportovec roku 2018 města Benátky nad Jizerou. Jan Závora byl vyhlášen v kategorii objev roku do 18 let. Kompletní vyhlášení výsledků naleznete zde .

21.03.2019

Hosté i sezení prodány

Na oba domácí čtvrtfinálové zápasy Bruslařů je kompletně vyprodán sektor pro hosty. V případě zakoupení vstupenky na stání pro domácí, nemůžete být na tuto vstupenku vpuštěni do sektoru pro hosty. Do hostujícího sektoru budou vpuštěni pouze ti fanoušci, kteří budou mít vstupenku s nápisem "F - stání hosté". Rovněž jsou kompletně vyprodána veškerá místa na sezení. Děkujeme za pochopení.

19.03.2019

Nalezen mobil

Po posledním utkání se Zlínem byl ve ŠKOENERGO Aréně nalezen mobilní telefon a to mezi sektory "B" a "C". Bohužel je zaheslovaný a nyní již také vybitý, a tudíž není možné nikoho kontaktovat. Pro jeho navrácení volejte 326 748 179.

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.