BK MLADA BOLESLAV
30. 3. 2019 Vojtěch Drbohlav

Osmáci deklasovali Plzeň a jsou stále ve hře o medaili

MČR4, sobota 30. 3. 2019
Plzeň - Ml. Boleslav PLZ - MBL
O s t r a v a – Hokejisté boleslavské 8. třídy napravili předchozí dva prohrané zápasy a v sobotu po obědě deklasovali Plzeň vysoko 6:1. V rámci závěrečného turnaje v Ostravě před sebou Bruslaři mají už jen jeden zápas – v neděli od 13 hodin uzavřou Boleslavští turnaj posledním zápasem proti Kometě. Jisté už je, že se mistrem stane Litvínov, nebo Sparta, Bruslaři však v neděli zabojují o druhé, případně třetí místo.
Plzeň: Mečl – M. Beer, Sochor, Lučan (A), Hromádka, E. Beer, Štulc – Hájek, Bílek, Hofrajtr, Hořejší (A), Mazanec (C), Komínek, Havlíček, Křemen, Kaiser, Jiříček, Melich
Ml. Boleslav: Hora – Halman, Vlasák, Kredba, Fiala, Průšek, Vochvest (A), Hlinský – Vítek, Hradec (C), Šimon, Lisler, Hart (A), Steklý, Šindelář, Sporysch, Hlubuček, Král, Mizera
Branky a nahrávky: 14. Bílek (Mazanec) – 6. Hradec (Kredba, Vlasák), 11. Lisler (Hradec), 13. Lisler (Vítek, Hradec), 15. Vítek (Vochvest), 23. Steklý (Vlasák, Kredba), 45. Mizera (Hlubuček, Halman). Rozhodčí: Novák - Zicháček, Hladik. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 150. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:6.

Ohlasy trenérů

Martin Škaloud (BK Mladá Boleslav): Z naší strany maximální spokojenost s jedním z nejlepších výkonů v sezóně. Spokojení jsme také s tím, jak kluci zareagovali na závěr předešlého zápasu. Jsme rádi, že se nikdo při stylu soupeřovy hry nezranil.

Související články

Aktuality

03.03.2021

Čtvrtfinále s Třincem

Naši gameři JiFi23, Kubii7 a MichaelHetz skončili v základní části čtvrtí a ve středu 3.3.2021 vstoupí do vyřazovací části ENYAQ Hockey League. Jako první se postaví proti Třinci. Utkání startuje v 18:00 a živě jej můžete sledovat ZDE

02.03.2021

Mládež znovu v repre

Další pozvánku na reprezentační kemp hráčů do 18 let dostali opět boleslavští hráči Sebastian Jasečko a Oliver Šatný. Reprezentační kemp pod vedením trenéra Jakuba Petra se koná od 2. do 6. března v Litoměřicích.

01.03.2021

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace BK Mladá Boleslav je momentálně mimo provoz, ale nebojte - děje se tak proto, že aktuálně probíhá přechod na novou, ještě o něco lepší aplikaci. Prosíme vás proto o strpení, o všem vás budeme včas informovat.

24.02.2021

Okénko FANSHOPU zrušeno

Pravidelné čtvrteční výdejní okénko našeho FANSHOPU je bohužel tento čtvrtek 25. února zrušeno a to z provozních důvodů. Omlouváme se za vzniklé potíže a děkujeme na pochopení. V případě dotazů se obracejte za info@fanshopbkboleslav.cz.

21.02.2021

Bruslaři v reprezentaci

Na další přípravný kemp reprezentace do 18 let byli povoláni mladoboleslavští hráči. Kemp se uskuteční 24. až 27. února v Litoměřicích a přizváni na něj byli Sebastian Jasečko a Oliver Šatný.

10.02.2021

Konec sezóny

Sezóna skončila oficiálně také B týmu Bruslařského klubu. Středočeský krajský hokejový svaz tak rozhodl začátkem února s tím, že by nebylo možné potenciálně odehrát ani polovinu utkání z původně plánovaného rozpisu. B tým tak letos stihl odehrát pouhá dvě utkání na začátku září, a to proti Čáslavi a Kutné Hoře, v obou bohužel prohrál.

×
Odehrané v 18:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
BK Mladá Boleslav