BK MLADA BOLESLAV
30. 3. 2019 Vojtěch Drbohlav

Osmáci deklasovali Plzeň a jsou stále ve hře o medaili

MČR4, sobota 30. 3. 2019
Plzeň - Ml. Boleslav PLZ - MBL
O s t r a v a – Hokejisté boleslavské 8. třídy napravili předchozí dva prohrané zápasy a v sobotu po obědě deklasovali Plzeň vysoko 6:1. V rámci závěrečného turnaje v Ostravě před sebou Bruslaři mají už jen jeden zápas – v neděli od 13 hodin uzavřou Boleslavští turnaj posledním zápasem proti Kometě. Jisté už je, že se mistrem stane Litvínov, nebo Sparta, Bruslaři však v neděli zabojují o druhé, případně třetí místo.
Plzeň: Mečl – M. Beer, Sochor, Lučan (A), Hromádka, E. Beer, Štulc – Hájek, Bílek, Hofrajtr, Hořejší (A), Mazanec (C), Komínek, Havlíček, Křemen, Kaiser, Jiříček, Melich
Ml. Boleslav: Hora – Halman, Vlasák, Kredba, Fiala, Průšek, Vochvest (A), Hlinský – Vítek, Hradec (C), Šimon, Lisler, Hart (A), Steklý, Šindelář, Sporysch, Hlubuček, Král, Mizera
Branky a nahrávky: 14. Bílek (Mazanec) – 6. Hradec (Kredba, Vlasák), 11. Lisler (Hradec), 13. Lisler (Vítek, Hradec), 15. Vítek (Vochvest), 23. Steklý (Vlasák, Kredba), 45. Mizera (Hlubuček, Halman). Rozhodčí: Novák - Zicháček, Hladik. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 150. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:6.

Ohlasy trenérů

Martin Škaloud (BK Mladá Boleslav): Z naší strany maximální spokojenost s jedním z nejlepších výkonů v sezóně. Spokojení jsme také s tím, jak kluci zareagovali na závěr předešlého zápasu. Jsme rádi, že se nikdo při stylu soupeřovy hry nezranil.

Související články

Aktuality

18.04.2019

Zohorna proti Německu

Mladoboleslavský útočník Radim Zohorna by měl podle všeho ve čtvrtek 18. dubna nastoupit v přátelském zápase českého národního týmu s mužstvem Německa. Češi už s Němci hráli den předem, kdy zvítězili 5:4.

01.04.2019

Zohorna na kempu

Boleslavský útočník Radim Zohorna byl dodatečně nominován na přípravný kemp národního týmu před mistrovstvím světa na Slovensku. Ten probíhá od pondělí 1. dubna v pražském Edenu. Uvidíme, zda si Zohorna střihne také některé z přípravných utkání. To první je na programu 10. dubna ve Znojmě a Češi v něm budou vzdorovat Rakušanům.

21.03.2019

Závora objevem roku

Útočník Jan Závora, jenž působí v juniorce BK Mladá Boleslav, uspěl v anketě Sportovec roku 2018 města Benátky nad Jizerou. Jan Závora byl vyhlášen v kategorii objev roku do 18 let. Kompletní vyhlášení výsledků naleznete zde .

21.03.2019

Hosté i sezení prodány

Na oba domácí čtvrtfinálové zápasy Bruslařů je kompletně vyprodán sektor pro hosty. V případě zakoupení vstupenky na stání pro domácí, nemůžete být na tuto vstupenku vpuštěni do sektoru pro hosty. Do hostujícího sektoru budou vpuštěni pouze ti fanoušci, kteří budou mít vstupenku s nápisem "F - stání hosté". Rovněž jsou kompletně vyprodána veškerá místa na sezení. Děkujeme za pochopení.

19.03.2019

Nalezen mobil

Po posledním utkání se Zlínem byl ve ŠKOENERGO Aréně nalezen mobilní telefon a to mezi sektory "B" a "C". Bohužel je zaheslovaný a nyní již také vybitý, a tudíž není možné nikoho kontaktovat. Pro jeho navrácení volejte 326 748 179.

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.