BK MLADA BOLESLAV
29. 3. 2019 Vojtěch Drbohlav

8. třída nestačila na turnaji na Litvínov

MČR2, pátek 29. 3. 2019
Litvínov - Ml. Boleslav LIT - MBL
O s t r a v a – Boleslavské 8. třídě druhý turnajový den nevyšel. Bruslaři totiž prohráli s HC Litvínov vysoko 2:6. Další utkání sehrají ale už v pátek, kdy se utkají s domácími Vítkovicemi.
Litvínov: Tuhý – Vyhlídal, Kocourek, Síč, Mach, Dudáček, Zetek (A), Král – Kurty, Mikolášek, Holčák (C), Maštalířský, Ščislák (A), Bednařík, Peroutka, Čech, Šprynar, Tůma
Ml. Boleslav: Hora – Halman, Vlasák, Kredba, Fiala, Průšek, Vochvest (A), Hlinský – Vítek, Hradec (C), Šimon, Lisler, Hart (A), Steklý, Šindelář, Sporysch, Hlubuček, Král, Mizera
Branky a nahrávky: 9. Bednařík (Kurty), 9. Dudáček (Síč), 27. Čech (Šprynar, Vyhlídal), 40. Holčák (Maštalířský), 48. Bednařík (Maštalířský), 49. Šprynar (Čech) – 3. Hart, 35. Vítek (Sporysch). Rozhodčí: Sedlák - Veselý, Zahel. Vyloučení: 7:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 156. Střely na branku: 34:22.

Ohlasy trenérů

Lukáš Zörkler (BK Mladá Boleslav): Věděli jsme, že náš čeká velice těžký soupeř, možná ten nejtěžší. Do zápasu jsme vstoupili velice aktivně a dobře. Vstřelili jsme rychlý gól a byli jsme lepší. Bohužel po dvou individuálních chybách jsme dvakrát inkasovali. Poté jsme měli tři velké šance, které jsme nevyužili. Pět minut před koncem 2. třetiny se nám podařilo snížit na 2:3, bohužel jsme ještě do přestávky inkasovali a tam si myslím, že se ten zápas zlomil. Výsledek 2:6 je pro nás krutý, nemyslím si že bychom byli o tolik horší, spíše jsme neměli štěstí. Neodrážely se k nám kotouče a pak to šlo jedno s druhým. My to chceme hodně rychle hodit za hlavu, nevrtat se v tom a připravit si na zítřejší zápas.

Související články

Aktuality

03.03.2021

Čtvrtfinále s Třincem

Naši gameři JiFi23, Kubii7 a MichaelHetz skončili v základní části čtvrtí a ve středu 3.3.2021 vstoupí do vyřazovací části ENYAQ Hockey League. Jako první se postaví proti Třinci. Utkání startuje v 18:00 a živě jej můžete sledovat ZDE

02.03.2021

Mládež znovu v repre

Další pozvánku na reprezentační kemp hráčů do 18 let dostali opět boleslavští hráči Sebastian Jasečko a Oliver Šatný. Reprezentační kemp pod vedením trenéra Jakuba Petra se koná od 2. do 6. března v Litoměřicích.

01.03.2021

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace BK Mladá Boleslav je momentálně mimo provoz, ale nebojte - děje se tak proto, že aktuálně probíhá přechod na novou, ještě o něco lepší aplikaci. Prosíme vás proto o strpení, o všem vás budeme včas informovat.

24.02.2021

Okénko FANSHOPU zrušeno

Pravidelné čtvrteční výdejní okénko našeho FANSHOPU je bohužel tento čtvrtek 25. února zrušeno a to z provozních důvodů. Omlouváme se za vzniklé potíže a děkujeme na pochopení. V případě dotazů se obracejte za info@fanshopbkboleslav.cz.

21.02.2021

Bruslaři v reprezentaci

Na další přípravný kemp reprezentace do 18 let byli povoláni mladoboleslavští hráči. Kemp se uskuteční 24. až 27. února v Litoměřicích a přizváni na něj byli Sebastian Jasečko a Oliver Šatný.

10.02.2021

Konec sezóny

Sezóna skončila oficiálně také B týmu Bruslařského klubu. Středočeský krajský hokejový svaz tak rozhodl začátkem února s tím, že by nebylo možné potenciálně odehrát ani polovinu utkání z původně plánovaného rozpisu. B tým tak letos stihl odehrát pouhá dvě utkání na začátku září, a to proti Čáslavi a Kutné Hoře, v obou bohužel prohrál.

×
Odehrané v 18:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
BK Mladá Boleslav