BK MLADA BOLESLAV
27. 3. 2019 Vojtěch Drbohlav

Osmáci vkročili do závěrečného turnaje úspěšně. Zdolali Spartu

MČR1, středa 27. 3. 2019
Ml. Boleslav - Sparta MBL - SPA
O s t r a v a – Do Mládežnického mistrovství České republiky (MČR) vstoupili boleslavští hokejisté 8. třídy úspěšně, když těsně zdolali 2:1 pražskou Spartu. Boleslavští sice po 1. třetině těsně prohrávali, úspěšným vstupem do druhého dějství však klání otočili a zapsali si důležité tři body do turnajové tabulky. Další zápas čeká na Bruslaře už ve čtvrtek. Od 17:00 vyzvou ve Vítkovicích Litvínov.
Ml. Boleslav: Hrabal – Klička, Šimák, Nistribenko, Marton, Šeba, Bartoň – Crosby, Stepanchuk (A), Vašíček, Odehnal (C), Burda, Křišťan, Šrámek, Pospíšil (A), Knox, Žmola
Sparta: Forst – Halman, Vlasák, Kredba, Fiala, Průšek, Vochvest (A), Hlinský – Vítek, Hradec (C), Šimon, Lisler, Hart (A), Steklý, Šindelář, Sporysch, Hlubuček, Král, Mizera
Branky a nahrávky: 9. Vašíček (Stepanchuk) – 21. Steklý (Lisler), 22. Sporysch (Šindelář, Vítek). Rozhodčí: V. Mikel – M. Janoško, F. Návrat. Diváci: 65. Průběh utkání: 0:1, 2:1.

Ohlasy trenérů

Lukáš Zörkler (BK Mladá Boleslav): Věděli jsme, že začátek zápasu bude nervózní z obou stran a kluky jsme se snažili před zápasem uklidnit. V první třetině jsme byli jasně lepším týmem a paradoxně asi z největšího našeho tlaku nám soupeř ujel a dal gól. Před turnajem jsme se hodně věnovali vhazování a právě z něj jsme hned na začátku druhé třetiny srovnali na 1:1 a hned vzápětí dali gól na 2:1. Chtěl bych kluky hlavně pochválit za 3. třetinu, před kterou jsme si něco řekli a kluci to stoprocentně dodržovali. Soupeř asi měl optickou převahu, ale pouze po rozích. Perfektně jsme je vytlačovali že střeleckých pozic a zápas jsme si už pohlídali.

Související články

Aktuality

03.03.2021

Čtvrtfinále s Třincem

Naši gameři JiFi23, Kubii7 a MichaelHetz skončili v základní části čtvrtí a ve středu 3.3.2021 vstoupí do vyřazovací části ENYAQ Hockey League. Jako první se postaví proti Třinci. Utkání startuje v 18:00 a živě jej můžete sledovat ZDE

02.03.2021

Mládež znovu v repre

Další pozvánku na reprezentační kemp hráčů do 18 let dostali opět boleslavští hráči Sebastian Jasečko a Oliver Šatný. Reprezentační kemp pod vedením trenéra Jakuba Petra se koná od 2. do 6. března v Litoměřicích.

01.03.2021

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace BK Mladá Boleslav je momentálně mimo provoz, ale nebojte - děje se tak proto, že aktuálně probíhá přechod na novou, ještě o něco lepší aplikaci. Prosíme vás proto o strpení, o všem vás budeme včas informovat.

24.02.2021

Okénko FANSHOPU zrušeno

Pravidelné čtvrteční výdejní okénko našeho FANSHOPU je bohužel tento čtvrtek 25. února zrušeno a to z provozních důvodů. Omlouváme se za vzniklé potíže a děkujeme na pochopení. V případě dotazů se obracejte za info@fanshopbkboleslav.cz.

21.02.2021

Bruslaři v reprezentaci

Na další přípravný kemp reprezentace do 18 let byli povoláni mladoboleslavští hráči. Kemp se uskuteční 24. až 27. února v Litoměřicích a přizváni na něj byli Sebastian Jasečko a Oliver Šatný.

10.02.2021

Konec sezóny

Sezóna skončila oficiálně také B týmu Bruslařského klubu. Středočeský krajský hokejový svaz tak rozhodl začátkem února s tím, že by nebylo možné potenciálně odehrát ani polovinu utkání z původně plánovaného rozpisu. B tým tak letos stihl odehrát pouhá dvě utkání na začátku září, a to proti Čáslavi a Kutné Hoře, v obou bohužel prohrál.

×
Odehrané v 18:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
BK Mladá Boleslav