BK MLADA BOLESLAV
9. 3. 2019 Vojtěch Drbohlav

Kladenská přestřelka vyzněla lépe pro domácí juniory, Boleslavští prohráli 5:6

PO4, sobota 9. 3. 2019
Kladno - Ml. Boleslav KLA - MBL
M l. B o l. – Boleslavští junioři v sobotu odpoledne těsně prohráli v Kladně. S domácími odehráli přestřelku, ze které vyšli lépe a úspěšněji domácí, již zvítězili těsně 6:5. Bruslaři tak nezískali ani bod, protože v této skupině už se nadstavba nehraje. Do konce sezóny zbývají svěřencům Jana Křivohlávka a Václava Pletky už jen dva zápasy, ve středu se představí na ledě Havířova a v pátek v Olomouci. Ve skupině o udržení se již o nic nehraje, o tom kdo sestoupí a kdo zůstane totiž svaz rozhodl již dříve a sportovní cesta nebude hrát roli.
Kladno: Burda – Staněk, Volráb, Šmatlák, Flachs, Zíka, Funk, Veber, Zich – Šimek, Nagy, Hašek, Bernat, M. Bláha, O. Bláha, Rendla, Filip, Čermák, Kuzďas
Ml. Boleslav: Kmec – Klikorka, Dotter, Houška, Přenosil, Hovorka, Rudolph, Procházka, Hašlar, Schulz, Moucha, Foerster, Grim, Vasilev, Moravčík
Branky a nahrávky: 4. Volráb (Filip, Nagy), 19. O. Bláha (M. Bláha, Volráb), 29. Zich (Veber, Čermák), 48. O. Bláha (Filip), 49. Zich (Veber), 57. Nagy (Čermák, Rendla) – 11. Hovorka (Grim, Foerster), 13. Vasilev (Schulz), 23. Dotter (Procházka), 57. Houška (Schulz), 58. Grim (Procházka). Rozhodčí: Vojtěchovský – Svoboda, Kotlík. Vyloučení: 6:7. Využití: 4:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 30:38.

Související články

Aktuality

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.

17.03.2019

Stížnosti zamítnuty

Obě Zlínem požadovaná šetření zákroků Michala Vondrky a Pavola Skalického byla předsedou Disciplinární komise zamítnuta coby bezpředmětná.

15.03.2019

Dorostu skončila sezona

Mladoboleslavským dorostencům skončila sezóna poté, co nezvládli z dvojzápasu s Českými Budějovicemi získat potřebný počet bodů, zatímco jejich jihlavský sok porazil Žďár a díky lepším vzájemným zápasům s Boleslaví postupuje dále Jihlava, zatímco Bruslařům skončila sezóna. "Já musím celé mužstvo pochválit a dát jim velký dík nejen za tento zápas, ale za celou sezónu. Protože to možná byl už poslední zápas sezóny a když Jihlava udělá čtyři body, tak končíme. Velký dík patří kolegovi Láďovi Kolnerovi, samozřejmě i vedoucímu Tomáši Rajglovi, který pro nás také udělal spoustu práce. A na závěr panu Borisovi Žabkovi, který nám pomáhal celou sezónu s beky," řekl hlavní trenér dorostu Jiří Zörkler.

09.03.2019

Linka H bude posílena

BK Mladá Boleslav se vám ve spolupráci s Dopravním podnikem Mladá Boleslav pokusí i s ohledem na pozdní začátky zápasů předkola usnadnit cestu domů. 10 minut po skončení obou utkání pojede ze zastávky "Zimní stadion" již tradiční linka H, která bude navýšena na tři autobusy MHD.

08.03.2019

R. Haas chytal SM-Liigu

Devatenáctiletý brankář Radek Haas, syn mladoboleslavského trenéra gólmanů, má za sebou významnou premiéru. Odchytal svůj první zápas ve finské SM-Liize, a to za tým Pori. V zápase proti celku Sport Vaasa ale Haasův celek prohrál těsně 3:4.

08.03.2019

Začátky zápasů v 19:00

Na klub dorazila oficiální zpráva od BPA - první dva domácí zápasy Bruslařů v předkole (tj. v pondělí 11. března a v úterý 12. března) odstartují v 19 hodin. Tento čas určili po dohodě televizní vysílatelé. BK Mladá Boleslav bude v pondělí vysílat O2 TV a v úterý Česká televize.