BK MLADA BOLESLAV
16. 2. 2019 Jaroslav Kindl

Juniorka v Přerově ztratila vedení, prodloužení ale zvládla

40., sobota 16. 2. 2019
Přerov - Ml. Boleslav PRE - MBL
P ř e r o v – Den po osmnáctigólovém zápase se Boleslav přesunula ze Zlína na led nedalekého Přerova. Sudí poslali v úvodu Zubry do oslabení. Ti se ubránili, a v páté minutě se naopak ujali vedení. Trvalo však krátce, Bruslaři navíc stihli do konce první části utkání otočit. Druhá třetina přinesla řadu vyloučení, na změnu skóre čekali diváci marně. Dočkali se až v 56. minutě, kdy Přerovští vyrovnali. V prodloužení pak o vítězství Boleslavi rozhodl svou druhou trefou v zápase Vladislav Houška.
Přerov: Šimonů – Kopeček, Jaroněk, Takáč, Bieniek, Gréč, Kleiner, Moučka – Dobša, Ryšavý, Hradil, Borot, Indrák, Krátký, Chytil, Fencl, Zmeškal, Kleniar.
Ml. Boleslav: Zeithaml – Klikorka, Sýkora, Dotter, Hovorka, Rudolph, Procházka – Hašlar, Schulz, Závora, Moucha, Foerster, V. Houška, Grim, Vasilev, Moravčík, Šíma.
Branky a nahrávky: 5. Dobša (Indrák) – 6. V. Houška (Klikorka, Závora), 19. Grim (Foerster, Moravčík), 64. V Houška (Moravčík). Rozhodčí: J. Škach – J. Bryška, M. Zedník. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 128. Střely na branku: 22:32. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2 - 2:3.

Související články

Aktuality

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.

03.09.2021

Utkání 2. kola od 16:00

Na základě množících se dotazů tímto oficiálně informujeme, že utkání 2. kola s Pardubicemi dne 12. září odstartuje v původním čase, tedy v 16:00. Jedním z důvodů je i skutečnost, že hned v úterý 14. září sehrají Bruslaři další utkání TELH.

08.08.2021

Aplikace Tečka

Tímto připomínáme a upozorňujeme návštěvníky domácích zápasů BK Mladá Boleslav, že nejjednodušší vstup do ŠKOENERGO Arény si zajistíte pomocí mobilní aplikace Tečka. Všem majitelům chytrých telefonů proto doporučujeme tuto aplikaci si stáhnout a při vstupu se jí prokázat. Děkujeme za pochopení a vaši pomoc. Detailní informace a odkazy pro stažení najdete ZDE.