BK MLADA BOLESLAV
8. 12. 2018 Jitka Čechová

B tým porazil Popovice 5:2

13., sobota 8. 12. 2018
Ml. Boleslav - V. Popovice MBL - VPO
M l. B o l. – Mladoboleslavský B tým odehrál v sobotu večer poměrně jednoznačnou partii. Byť šel nejprve do vedení soupeř z Velkých Popovic, Středočeši si nakonec utkání hlavně ve střední části hry sebrali pro sebe a zaslouženě berou tři body.
Ml. Boleslav: Vích (Kořínek) - Bartoš, Řečinský, Marček, Žabka, Bílek, Kadeřábek, Franc - Christov, Vaníček, Vondrlík, Kollman, Trégl, Mareš, Protivný, Vajsejtl, Rovný, Kysela
V. Popovice: Jizba (Nový) - Lacek, Mocek, Černý, Krejčí, Vlček, Nejedlý - Petrželka, Modřický, Tichý, Freisler, Žoha, Rejna, Maňas, Mareček, Kučera
Branky a nahrávky: 14. Rovný (Protivný, Bílek), 22. Vondrlík (Franc), 32. Trégl (Kysela), 34. Kysela (Trégl), 46. Kollman (Franc) - 8. Lacek (Mareček), 34. Rejna. Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: 0:1. V oslabení: 0:0.

Související články

Aktuality

15.05.2019

Hyka v semifinále AHL

Útočník a boleslavský odchovanec Tomáš Hyka pomohl jednou asistencí ke čtvrtému vítězství Chicaga Wolves nad Iowou Wild, a rovněž tak k postupu do semifinále play off AHL. V něm se Chicago utká se San Diegem.

07.05.2019

Odešel Adam Svoboda

Velice smutná zpráva přišla v úterý odpoledne, nejen hokejový svět opustil bývalý brankář Adam Svoboda. Bruslařský klub vyjadřuje soustrast všem pozůstalým.

07.05.2019

Bruslaři Na Karmeli

Hokejisté Mladé Boleslavi se objeví při zápasech hokejového mistrovství světa ve Vzdělávacím centru Na Karmeli. Zatímco v pátek 10. května otevřou projekci biatlonista Michal Krčmář a parahokejista Zdeněk Šafránek, o den později při zápase Česko – Norsko budou hosty sportovní ředitel Bruslařů Radim Vrbata a jeho bratr David. V dalších dnech se objeví třeba Václav Pletka, Jan Růžička nebo Oscar Flynn. Program Na Karmeli začíná vždy čtvrt hodiny před začátkem zápasu. Přestávky jsou vyhrazeny pro povídání s hosty. Tradičně se počítá také s tipovací soutěží.

06.05.2019

Zohorna doma

Boleslavský útočník Radim Zohorna u českého národního týmu bohužel skončil a na mistrovství světa se tak nepodívá. Podle vyjádření reprezentačního trenéra Říhy jsou v tom zdravotní problémy.

04.05.2019

Němeček do Finska

Obránce David Němeček skutečně opouští Mladou Boleslav. Odchází na zahraniční angažmá do Finska. Jako novou posilu ho představil klub Rauman Lukko.

02.05.2019

Nově s UPS

BK Mladá Boleslav zahájil novou spolupráci se společností UPS. UPS poskytuje dopravní služby a nově se připojila k poskytování dopravních služeb v našem FANSHOPU a fanouškům přináší možnost ušetřit. U přepravy s UPS se totiž neplatí poplatek za dobírku. Dále nabízí nejlevnější dopravu až domů a při nákupu nad 1.200,- Kč je doprava ZDARMA. Více informací o společnosti UPS naleznete zde.