BK MLADA BOLESLAV
17. 11. 2018 Zdena Bobková

B-tým doma těsně padl s Královým Dvorem

10., sobota 17. 11. 2018
Ml. Boleslav - Králův Dvůr MBL - KRD
M l. B o l. – Mladoboleslavský B-tým v sobotu v podvečer odehrál velice vyrovnanou partii s Královým Dvorem. Soupeř šel v první třetině do dvoubrankového náskoku, který domácí horko těžko snižovali. Na konci druhé třetiny snižoval Rovný a pět minut před koncem vyrovnával Marček. Dalo by se říct, že zarputilost a bojovnost mohla domácí nakopnout k obratu, ale zápas dospěl až do prodloužení a v něm bleskově rozhodli hosté, kterým druhý bod zajistil přesnou trefou Veber.
Ml. Boleslav: Vích (Kořínek) – Holoubek, Bartoš, Marček, Bílek, Kadeřábek, Franc – Christov, Ficek, Vaníček, Vondrlík, Trégl, Mareš, Protivný, Rovný, Kysela
Králův Dvůr: Zázvorka (Krejčí) – Veselý, Žáček, Vacek, Špaček – Kolenatý, Krásl, hamada, Mikáska, Veber, Gestberger, Brém, Šnaldauf, Sagan, Pánek
Branky a nahrávky: 38. Rovný (Christov), 55. Marček (Kysela) – 6. Veber (Brém, Sagan), 9. Veber (Žáček, Mikáska), 61. Veber (Žáček) . Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3.

Související články

Aktuality

21.03.2019

Závora objevem roku

Útočník Jan Závora, jenž působí v juniorce BK Mladá Boleslav, uspěl v anketě Sportovec roku 2018 města Benátky nad Jizerou. Jan Závora byl vyhlášen v kategorii objev roku do 18 let. Kompletní vyhlášení výsledků naleznete zde .

21.03.2019

Hosté i sezení prodány

Na oba domácí čtvrtfinálové zápasy Bruslařů je kompletně vyprodán sektor pro hosty. V případě zakoupení vstupenky na stání pro domácí, nemůžete být na tuto vstupenku vpuštěni do sektoru pro hosty. Do hostujícího sektoru budou vpuštěni pouze ti fanoušci, kteří budou mít vstupenku s nápisem "F - stání hosté". Rovněž jsou kompletně vyprodána veškerá místa na sezení. Děkujeme za pochopení.

19.03.2019

Nalezen mobil

Po posledním utkání se Zlínem byl ve ŠKOENERGO Aréně nalezen mobilní telefon a to mezi sektory "B" a "C". Bohužel je zaheslovaný a nyní již také vybitý, a tudíž není možné nikoho kontaktovat. Pro jeho navrácení volejte 326 748 179.

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.

18.03.2019

Výherce skútru

Výhercem skútru, o který jsme hráli prostřednictvím naší soutěže v bulletinech, se stává pan Michal Řezáč, který jako jediný zodpověděl správně všechny otázky. Vyhrává skútr v klubových barvách, který do soutěže věnoval partner klubu AutoMoto Dobrovice Pavel Ernest. Druhé místo obsadila Kateřina Plíšková (permanentní vstupenka na stání 2019/2020) a třetí místo Natálie Hašková (dres s vlasním jménem a číslem + podpisy hráčů). Výherci budou kontaktování na zadaných e-mailech v nejbližších dnech. Všem moc gratulujeme!

17.03.2019

Stížnosti zamítnuty

Obě Zlínem požadovaná šetření zákroků Michala Vondrky a Pavola Skalického byla předsedou Disciplinární komise zamítnuta coby bezpředmětná.

×
Dnes v 19:00 | Muži
BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec