BK MLADA BOLESLAV
13. 10. 2018 Vojtěch Drbohlav

B tým se veze na vítězné vlně, tentokrát to odnesl Mělník

5., sobota 13. 10. 2018
Ml. Boleslav - Mělník MBL - MEL
M l. B o l. – Hokejistům mladoboleslavského B týmu se v sobotu večer na domácím ledě dařilo a zvítězili potřetí v řadě. V derby s Mělníkem byli Bruslaři od začátku lepší a vedli již 5:0. Ve třetí třetině sice Junior dvěma góly snížil, ale Boleslavští už si výhru ohlídali a nakonec zvítězili 6:2. Další utkání sehrají Bruslaři opět doma, příští sobotu vyzvou ve ŠKOENERGO Aréně Žabonosy.
Ml. Boleslav: Kořínek – Uřídil, Řečínský, Marček, Bílek, Kadeřábek, Franc (A) – Christov (C), Bartoš, Milan Ficek, Michal Ficek, Vaníček, Vondrlík, Kollman, Trégl, Mareš, Protivný, Vajsejtl, Rovný (A), Kysela
Mělník: Fiala – Kapoun, Chvátal, Cicvárek, Kubica, Kulhánek, Arazim, Vaněk – Havel (A), Janele, Šubrt (C), Šípek, Stinka, Škarohlík, Šícha, T. Lenc, Kratochvíl, Husák, Heran
Branky a nahrávky: 9. Christov (Trégl), 16. Rovný (Michal Ficek, Protivný), 22. Mareš (Bílek, Trégl), 41. Mareš, 44. Franc (Mareš), 54. Vondrlík (Protivný, Rovný) – 46. Chvátal, 49. Šícha (Cicvárek, Heran). Rozhodčí: Tasch – Kadlec, P. Špringl. Průběh utkání: 5:0, 5:2, 6:2.

Související články

Aktuality

21.03.2019

Závora objevem roku

Útočník Jan Závora, jenž působí v juniorce BK Mladá Boleslav, uspěl v anketě Sportovec roku 2018 města Benátky nad Jizerou. Jan Závora byl vyhlášen v kategorii objev roku do 18 let. Kompletní vyhlášení výsledků naleznete zde .

21.03.2019

Hosté i sezení prodány

Na oba domácí čtvrtfinálové zápasy Bruslařů je kompletně vyprodán sektor pro hosty. V případě zakoupení vstupenky na stání pro domácí, nemůžete být na tuto vstupenku vpuštěni do sektoru pro hosty. Do hostujícího sektoru budou vpuštěni pouze ti fanoušci, kteří budou mít vstupenku s nápisem "F - stání hosté". Rovněž jsou kompletně vyprodána veškerá místa na sezení. Děkujeme za pochopení.

19.03.2019

Nalezen mobil

Po posledním utkání se Zlínem byl ve ŠKOENERGO Aréně nalezen mobilní telefon a to mezi sektory "B" a "C". Bohužel je zaheslovaný a nyní již také vybitý, a tudíž není možné nikoho kontaktovat. Pro jeho navrácení volejte 326 748 179.

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.

18.03.2019

Výherce skútru

Výhercem skútru, o který jsme hráli prostřednictvím naší soutěže v bulletinech, se stává pan Michal Řezáč, který jako jediný zodpověděl správně všechny otázky. Vyhrává skútr v klubových barvách, který do soutěže věnoval partner klubu AutoMoto Dobrovice Pavel Ernest. Druhé místo obsadila Kateřina Plíšková (permanentní vstupenka na stání 2019/2020) a třetí místo Natálie Hašková (dres s vlasním jménem a číslem + podpisy hráčů). Výherci budou kontaktování na zadaných e-mailech v nejbližších dnech. Všem moc gratulujeme!

17.03.2019

Stížnosti zamítnuty

Obě Zlínem požadovaná šetření zákroků Michala Vondrky a Pavola Skalického byla předsedou Disciplinární komise zamítnuta coby bezpředmětná.

×
Dnes v 19:00 | Muži
BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec