BK MLADA BOLESLAV
29. 9. 2018 Vojtěch Drbohlav

B tým porazil Kutnou Horu. Vítězství zpečetili Bruslaři ve třetí třetině

3., sobota 29. 9. 2018
Ml. Boleslav - Kutná Hora MBL - KUH
M l. B o l. – Boleslavský B tým v sobotu večer na domácím ledě přivítal kutnohorské Sršně. Rozhodly zejména první a druhá třetina, v nichž Bruslaři dohromady vstřelili pět branek, a rozhodli tak o tom, že do tabulky Krajské ligy zapíšou důležité tři body.
Ml. Boleslav: Kořínek (Kmec) – Uřídil, Marček, Bílek, Kadeřábek, Kukla – Christov (C), Bartoš, Milan Ficek, Michal Ficek, Vaníček, Vondrlík, Kollman, Trégl, Mareš, Protivný, Vajsejtl, Rovný, Kysela
Kutná Hora: D. Jelínek (Kunášek) – Siváček (A), Chmelař, Suchý, Pavel Švejda (C), Křeček, Havelka, Petr Švejda, Javůrek (A), Dytrych, Beran, M. Jelínek, Jiráň, Jan Tvrdík, Šváb, Plíhal, Jiří Tvrdík, Socha, Sádlo
Branky a nahrávky: 17. Kollman (Kysela), 20. Kollman (Kysela, Uřidil), 44. Rovný (Christov), 50. Vondrlík (Christov, Bílek), 60. Trégl (Christov) – 36. Siváček (Suchý, Javůrek), 54. Jiráň (Suchý, Chmelař). Rozhodčí: Čáp – Pokorný, Doskočil. Diváci: 51. Střely na branku: .

Související články

Aktuality

21.02.2019

Klub zaplatí pokutu

Šéf Disciplinární komise TELH Viktor Ujčík se zabýval vhazováním předmětů na ledovou plochu a rozdal tři pokuty – Mladá Boleslav zaplatí dvakrát 5 tisíc, Olomouc 5 tisíc korun.

21.02.2019

Se Zlínem na ČT Sport

Zápas 50. kola Tipsport extraligy mezi BK Mladá Boleslav - PSG Berani Zlín odvysílá na svém sportovním kanálu Česká televize. Úvodní vhazování se proto z původních 16 hodin posouvá na 15:20.

16.02.2019

Vetace rozhodčího

BK Mladá Boleslav se v návaznosti na páteční zápas 44. kola s HC Sparta rozhodl vetovat rozhodčího Robina Šíra. Ten si tak už letos proti Mladé Boleslavi nezapíská.

16.02.2019

Stížnost na rozhodčí

Vzhledem k tomu, že v pátečním utkání 44. kola se Spartou nastala řada situací, která byla z pohledu BK Mladá Boleslav posouzena způsobem, který poškodil domácí klub, stěžovali si Bruslaři na výkon rozhodčích a videorozhodčího u Komise rozhodčích s tím, že požadují zejména vyhodnocení gólových situací, tzn. neuznaného gólu Mladé Boleslavi a situace předcházející uznanému gólu Sparty.

15.02.2019

Béčku končí sezóna

Mladoboleslavskému B týmu skončí sobotním zápasem proti Benešovu sezóna. Svěřenci trenérů Ficka st. a Rudzana se nedokázali probojovat do play-off, a tak na domácím ledě odehrají v sobotu 16. února od 17 hodin poslední zápas, v rámci kterého se rozloučí s domácím publikem, které je celou sezónu vytrvale podporovalo. Vstupné na utkání je zdarma zadním vchodem ŠKOENERGO arény.

05.02.2019

Zohorna a Slovinci

Útočník Radim Zohorna byl dodatečně jmenován na švédské Beijer Hockey Games. Reprezentační trenér Říha jej povolal poté, co onemocněl Michal Birner. Radim se tak mimo jiné připojil ke svým dvěma bratrům Tomášovi a Hynkovi. Své reprezentační povinnosti rovněž plní dva slovinští hráči Bruslařů - Gašper Krošelj a Sabahudin Kovačevič.

×
Dnes v 17:30 | Muži
BK Mladá Boleslav
HC ŠKODA PLZEŇ