BK MLADA BOLESLAV
24. 11. 2018 | Dominik Adam, Vojtěch Drbohlav

Dorost veze důležité tři body z Havlíčkova Brodu

17., sobota 24. 11. 2018
Havl. Brod - Ml. Boleslav HBR - MBL
M l. B o l. – Zatímco junioři ve stejný den na Vysočině neuspěli, dorostenci vezou z Havlíčkova Brodu tři body za obrat v utkání s domácími Bruslaři. V nadstavbovém čase však dokázali jeden bod získat domácí za výhru v prodloužení. Boleslavským dorostencům základní část ještě nekončí. Následující víkend je čeká domácí souboj s Jihlavou.
Havl. Brod: Kubík – Dvořák, Besmák, Zych, Kuchta, Jiráček, Kutlvašr – Matoušů, Dymák, Juřica, Rauš, Janko, Holenda, Beneš, Krejčí, Kozlík, Vašák, Prášek
Ml. Boleslav: Stuchlík – Sommer, Křepelka, Rajgl, Moravec, Hrouda, Žabka, Vochvest – Mazancová, Sluka, Kredl, Gardoň, Peca, Pavlík, Hruška, Král, Haas, S. Náhončík
Branky a nahrávky: 8. Dymák (Rauš), 10. Matoušů (Beneš), 18. Juřica, 62. Rauš (Juřica, Dymák) – 3. Sluka (Haas, Rajgl), 29. Žabka (Gardoň, Křepelka), 43. S. Náhončík (Pavlík, Křepelka), 48. S. Náhončík (Peca), 57. Sluka (Křepelka, Haas). Rozhodčí: Kopeček – Šťastná, Berger. Vyloučení: 4:4. Využití: . V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:5.

Komentář

Domácí měli v úvodu přesilovku, kterou nevyužili, ba dokonce v ní inkasovali. Oskar Haas přihrál Danielu Slukovi k pravé tyči brodské svatyně a hostující útočník se trefil přesně pod Kubíkovu vyrážečku. Netrvalo dlouho a bylo vyrovnáno. Filip Dymák obdržel přihrávku na brankoviště, kde si položil brankáře a poslal puk do branky.

Přesně za dvě minuty šli Bruslaři do vedení. Karel Matoušů dostal přihrávku od Beneše, střelou z levého kruhu poslal puk mimo brankářův dosah. Domácí nebyli sami, kdo v první třetině inkasoval v přesilové hře. Vladislav Juřica vystihl pas hostujících hráčů a pelášil sám na brankáře, kterého překonal.

Ve druhé třetině byli aktivnější hosté kteří se dotáhli na rozdíl jedné branky, když využili přesilovku. Matěj Gardon vystřelil a puk se odrazil k levé tyči havlíčkobrodské svatyně, odkud kus černé gumy dorazil za záda Davida Kubíka Boris Žabka. Bruslaři propadli v útočném pásmu a David Kredl společně s Danielem Slukem, druhý jmenovaný neprostřelil brankáře.

Třetí perioda patřila hostům z Mladé Boleslavi. Za necelé tři minuty se Boleslavští prosadili. Brankář domácích nejprve vyrazil betonem dorážku Pavlíka a na další pokus Samuela Náhončíka už ale nedosáhl. Mladoboleslavská družina zanedlouho otočila vývoj utkání ve svůj prospěch. Samuel Náhončík vypálil z pravé strany k bližší tyči, puk se odrazil o výstroj brankáře domácích do branky. Bruslaři měli početní výhodu, kterou ale nevyužili.

Čtyři minuty do konce základní hrací doby Boleslavští opět udeřili. Křepelka vypálil od modré čáry, brankář domácího celku vyrazil puk před sebe, kam se dostal Daniel Sluka, jenž poslal puk do sítě. V úvodu prodloužení měli domácí hráči početní výhodu, kterou využili. Odražený puk od Vladislava Juřici sebral Adam Rauš, který poslal puk za záda brankáře hostů, a získal tak jeden bod pro havlíčkobrodský celek.

Související články

Aktuality

21.03.2019

Závora objevem roku

Útočník Jan Závora, jenž působí v juniorce BK Mladá Boleslav, uspěl v anketě Sportovec roku 2018 města Benátky nad Jizerou. Jan Závora byl vyhlášen v kategorii objev roku do 18 let. Kompletní vyhlášení výsledků naleznete zde .

21.03.2019

Hosté i sezení prodány

Na oba domácí čtvrtfinálové zápasy Bruslařů je kompletně vyprodán sektor pro hosty. V případě zakoupení vstupenky na stání pro domácí, nemůžete být na tuto vstupenku vpuštěni do sektoru pro hosty. Do hostujícího sektoru budou vpuštěni pouze ti fanoušci, kteří budou mít vstupenku s nápisem "F - stání hosté". Rovněž jsou kompletně vyprodána veškerá místa na sezení. Děkujeme za pochopení.

19.03.2019

Nalezen mobil

Po posledním utkání se Zlínem byl ve ŠKOENERGO Aréně nalezen mobilní telefon a to mezi sektory "B" a "C". Bohužel je zaheslovaný a nyní již také vybitý, a tudíž není možné nikoho kontaktovat. Pro jeho navrácení volejte 326 748 179.

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.

18.03.2019

Výherce skútru

Výhercem skútru, o který jsme hráli prostřednictvím naší soutěže v bulletinech, se stává pan Michal Řezáč, který jako jediný zodpověděl správně všechny otázky. Vyhrává skútr v klubových barvách, který do soutěže věnoval partner klubu AutoMoto Dobrovice Pavel Ernest. Druhé místo obsadila Kateřina Plíšková (permanentní vstupenka na stání 2019/2020) a třetí místo Natálie Hašková (dres s vlasním jménem a číslem + podpisy hráčů). Výherci budou kontaktování na zadaných e-mailech v nejbližších dnech. Všem moc gratulujeme!

17.03.2019

Stížnosti zamítnuty

Obě Zlínem požadovaná šetření zákroků Michala Vondrky a Pavola Skalického byla předsedou Disciplinární komise zamítnuta coby bezpředmětná.

×
Dnes v 19:00 | Muži
BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec