BK MLADA BOLESLAV
20. 10. 2018 | Lukáš Chuchválek

Dorost porazil Žďár nad Sázavou jasně 7:0. Uspěl i v prodloužení

10., sobota 20. 10. 2018
Žďár. n. S. - Ml. Boleslav ZNS - MBL
Ž ď á r n/S. – V 10. kole ELIOD extraligy dorostu zavítali dorostenci na led posledního Žďáru nad Sázavou. Od začátku bylo utkání vcelku jasnou záležitostí a Boleslav soupeře jasně přestřílela. Skóre otevřel Matěj Pavlík. Svou první úspěšnou trefu zaznamenala v průběhu 2. třetiny i Tereza Mazancová, jediná dívka mezi chlapy. Ve třetí třetině soupeř zcela odpadl a Boleslav zahájila kanonádu, při které se prosadili Růžek, Plíšek, Haas a dvakrát Gardoň. Čtvrtý bod pak v prodloužení vystřelil Tomáš Rajgl. Tímto Bruslaři přeskočili Jihlavu a jsou pátí.
Žďár. n. S.: Havlík (Kadlc) – Macek, Gürtler, Beran, Pecka, Joudal, Sochor, Pelikán Číhal – Valkoun, Procházka, Sopotnik, Kotrba, Elis, Brúha, Doležal, Staněk
Ml. Boleslav: Stuchlík (D. Náhončík) – Sommer, Křepelka, Rajgl, Moravec, Hrouda, Žabka, Vochvest – Mazancová, Sluka, Kredl, Plíšek, Gardoň, Peca, Pavlík, Hruška, Haas, S. Náhončík, Růžek
Branky a nahrávky: 19. Pavlík (Žabka), 27. Mazancová (Peca), 47. Růžek (Peca), 52. Plíšek (Haas), 53. Gardoň (Žabka), 54. Haas (Plíšek), 54. Gardoň (Sluka), 62. Rajgl (Haas). Rozhodčí: Marek – Tichý, Kotrba . Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 58. Střely na branku: 7:46. Průběh utkání: 0:7.

Související články

Aktuality

13.07.2021

Debata s Bruslaři

Hokejisté BK Mladá Boleslav Martin Ševc a Jan Růžička budou hosty pořadu redaktora Pavla Petra v pořadu Za zrcadlem a to ve středu 14. července od 19 hodin v restauraci na hřišti SK Kosmonosy. Vstupné je dobrovolné formou tomboly, v níž se můžete těšit i na dárečky od Bruslařského klubu.

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).