BK MLADA BOLESLAV
13. 10. 2018 Jaroslav Kindl

Dorost neudržel vedení v Jihlavě, rozhodlo prodloužení

9., sobota 13. 10. 2018
Jihlava - Ml. Boleslav JIH - MBL

J i h l a v a – Bruslařští dorostenci odehráli před dneškem o dva zápasy méně než většina týmů skupiny Střed. I proto jim v tabulce patřilo až deváté místo. Na ledě páté Jihlavy Bruslaři dlouho kontrolovali průběh utkání. Správný směr ukázal svými dvěma góly Oskar Haas, který si tak upevnil status nejproduktivnějšího hráče Boleslavi. Poprvé skóroval v 7. minutě zápasu, podruhé zkraje druhé třetiny. V polovině klání zvyšoval na 3:0 Matěj Gardoň. I pro něj to bylo dvoubodové odpoledne, jelikož už předtím asistoval u druhého boleslavského gólu. Na konci prostřední části se ale poprvé prosadila i Jihlava, když pálil Daniel Pavelec. Dukla 11 minut před koncem zdramatizovala zápas brankou Marka Melenovského. To ale nebylo vše. V poslední minutě totiž připravil Boleslav o vítězství jihlavský Matouš Menšík - 3:3. Z prodloužení uplynulo jen 18 vteřin a Dukla dokončila svůj obrat. Symbolickou tečku za utkáním učinil kapitán Jihlavy David Moravec. Bruslaři tak v tabulce skupiny Střed zůstávají devátí.

Jihlava: Maláč – Hrbek, Moravec D. (C), Sapík (A), Šabatka, Vovsík, Vranka – Broža, Kravec, Melenovský, Menšík (A), Michalčuk, Pavelec, Pigl, Polodna, Zdarsa
Ml. Boleslav: Stuchlík – Hrouda, Křepelka, Moravec T., Rajgl (C), Sommer, Vochvest, Žabka (C) – Ďuráč, Gardoň, Haas, Hruška, Kredl, Mazancová, Náhončík, Peca, Plíšek (A), Růžek, Sluka
Branky a nahrávky: 37. Pavelec (Menšík), 49. Melenovský, 60. Menšík (Melenovský), 61. D. Moravec (Menšík) – 8. Haas (Rajgl), 22. Haas (Gardoň, Rajgl), 31. Gardoň (Kredl). Rozhodčí: Antonín – Musil, Kacetl. Vyloučení: 6:7, navíc Pigl (JIH) OT 10 min. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 106. Střely na branku: 33:33. Průběh utkání: 0:3, 3:3 - 4:3.

Související články

Aktuality

21.03.2019

Závora objevem roku

Útočník Jan Závora, jenž působí v juniorce BK Mladá Boleslav, uspěl v anketě Sportovec roku 2018 města Benátky nad Jizerou. Jan Závora byl vyhlášen v kategorii objev roku do 18 let. Kompletní vyhlášení výsledků naleznete zde .

21.03.2019

Hosté i sezení prodány

Na oba domácí čtvrtfinálové zápasy Bruslařů je kompletně vyprodán sektor pro hosty. V případě zakoupení vstupenky na stání pro domácí, nemůžete být na tuto vstupenku vpuštěni do sektoru pro hosty. Do hostujícího sektoru budou vpuštěni pouze ti fanoušci, kteří budou mít vstupenku s nápisem "F - stání hosté". Rovněž jsou kompletně vyprodána veškerá místa na sezení. Děkujeme za pochopení.

19.03.2019

Nalezen mobil

Po posledním utkání se Zlínem byl ve ŠKOENERGO Aréně nalezen mobilní telefon a to mezi sektory "B" a "C". Bohužel je zaheslovaný a nyní již také vybitý, a tudíž není možné nikoho kontaktovat. Pro jeho navrácení volejte 326 748 179.

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.

18.03.2019

Výherce skútru

Výhercem skútru, o který jsme hráli prostřednictvím naší soutěže v bulletinech, se stává pan Michal Řezáč, který jako jediný zodpověděl správně všechny otázky. Vyhrává skútr v klubových barvách, který do soutěže věnoval partner klubu AutoMoto Dobrovice Pavel Ernest. Druhé místo obsadila Kateřina Plíšková (permanentní vstupenka na stání 2019/2020) a třetí místo Natálie Hašková (dres s vlasním jménem a číslem + podpisy hráčů). Výherci budou kontaktování na zadaných e-mailech v nejbližších dnech. Všem moc gratulujeme!

17.03.2019

Stížnosti zamítnuty

Obě Zlínem požadovaná šetření zákroků Michala Vondrky a Pavola Skalického byla předsedou Disciplinární komise zamítnuta coby bezpředmětná.

×
Dnes v 19:00 | Muži
BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec