BK MLADA BOLESLAV
13. 9. 2018 Vojtěch Tůma

První venkovní utkání dorostenci nezvládli, z Pardubic se vrací bez bodu

2., čtvrtek 13. 9. 2018
Pardubice - Ml. Boleslav PCE - MBL
P a r d u b i c e - Úvodní zápas nového ročníku dorostenecké nejvyšší soutěže zvládli Bruslaři fantasticky, když na domácí půdě rozstříleli Žďár nad Sázavou 10:1. V Pardubicích se jim ale na tuto vysokou výhru nepovedlo navázat. Dynamo vedlo po první třetině o dvě branky, krátce po návratu z kabin ale Boleslav vrátil do hry Plíšek. Východočeši, kteří svého soupeře jasně přestříleli, jednogólový náskok udrželi až do poslední minuty základní hrací doby, kdy na konečných 3:1 zvýšil Chabada. Lépe vyšla Pardubicím i nadstavba, konkrétně samostatné nájezdy, svěřenci trenéra Zörklera se tak z prvního venkovního mače vrací bez bodu.
Pardubice: Borovička – Vojtěch, Vašíček, Kubíček, Tvrdík, Chabada, Hebek, Červenka – Paleček, Herčík, Formánek, Nekvinda, Kloz, Burda, Novotný, Matuška, Půlpán, Koudelka, Štetka
Ml. Boleslav: Stuchlík, – Sommer, Křepelka, Rajgl, Žabka, Šercl, Vochvest, Hamer, Sluka, Plíšek, Pavlík, Ďuráč, Hruška, Haas, Náhončík, Růžek
Branky a nahrávky: 6. Kloz (Herčík), 20. Herčík (Vojtěch), 60. Chabada (Herčík), rozh. náj. Notovný – 21. Plíšek (Žabka, Haas). Rozhodčí: Veselý - Hájková, Kis. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 44:25. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.

Související články

Aktuality

18.04.2019

Zohorna proti Německu

Mladoboleslavský útočník Radim Zohorna by měl podle všeho ve čtvrtek 18. dubna nastoupit v přátelském zápase českého národního týmu s mužstvem Německa. Češi už s Němci hráli den předem, kdy zvítězili 5:4.

01.04.2019

Zohorna na kempu

Boleslavský útočník Radim Zohorna byl dodatečně nominován na přípravný kemp národního týmu před mistrovstvím světa na Slovensku. Ten probíhá od pondělí 1. dubna v pražském Edenu. Uvidíme, zda si Zohorna střihne také některé z přípravných utkání. To první je na programu 10. dubna ve Znojmě a Češi v něm budou vzdorovat Rakušanům.

21.03.2019

Závora objevem roku

Útočník Jan Závora, jenž působí v juniorce BK Mladá Boleslav, uspěl v anketě Sportovec roku 2018 města Benátky nad Jizerou. Jan Závora byl vyhlášen v kategorii objev roku do 18 let. Kompletní vyhlášení výsledků naleznete zde .

21.03.2019

Hosté i sezení prodány

Na oba domácí čtvrtfinálové zápasy Bruslařů je kompletně vyprodán sektor pro hosty. V případě zakoupení vstupenky na stání pro domácí, nemůžete být na tuto vstupenku vpuštěni do sektoru pro hosty. Do hostujícího sektoru budou vpuštěni pouze ti fanoušci, kteří budou mít vstupenku s nápisem "F - stání hosté". Rovněž jsou kompletně vyprodána veškerá místa na sezení. Děkujeme za pochopení.

19.03.2019

Nalezen mobil

Po posledním utkání se Zlínem byl ve ŠKOENERGO Aréně nalezen mobilní telefon a to mezi sektory "B" a "C". Bohužel je zaheslovaný a nyní již také vybitý, a tudíž není možné nikoho kontaktovat. Pro jeho navrácení volejte 326 748 179.

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.