BK MLADA BOLESLAV
3. 11. 2018 Vojtěch Drbohlav

Zápas skoupý na góly zvládli lépe boleslavští junioři. Pardubice zdolali v prodloužení

16., sobota 3. 11. 2018
Pardubice - Ml. Boleslav PCE - MBL
P a r d u b i c e – Utkání s Pardubicemi moc gólů nenabídlo. Oba dva, které padly v základní hrací době, mohlo 85 přítomných diváků vidět v prvních necelých deseti minutách, kdy vyrovnával Miroslav Vasilev. Poté už se hrálo až do 64. minuty bez gólů. O zisku druhého bodu pro Bruslaře rozhodl Vladislav Houška, což znamená, že Středočeši zůstávají na druhém místě v tabulce, a to hned za první Spartou Praha.
Pardubice: Vlk – Dubovčí, Hrádek, Oliva, Leder, Nedelka, Blažej, Jelínek – Hledík, Pochobradský, Rozlílek, Koffer, Kostka, Chára, Rohlík, Šír, Bucek, Trejbal
Ml. Boleslav: Zeithaml – Klikorka, Dotter, Houška, Hovorka, Procházka – Zajíček, Schulz, Závora, Simon, Dlask, Foerster, Houška, Grim, Vasilev, Moravčík, Šíma
Branky a nahrávky: 9. Bucek (Kostka) – 10. Vasilev (Dotter), 64. V. Houška (Foerster, Grim). Rozhodčí: Jaroš – Kotlík, Marek. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 85. Střely na branku: 26:24. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:2.

Ohlasy trenérů

Václav Pletka (BK Mladá Boleslav): Každý bod je teď dobrý, protože za chvíli je tu konec základní části. Chtěli bychom se udržet na pozici, na které nyní jsme. Proto musíme sbírat body. Co se zápasu týče, byl vyrovnaný. Ve třetí třetině jsme byli trochu lepší, mohli jsme tam rozhodnout už na konci základní hrací doby v náš prospěch, ale dvakrát jsme nedorazili skákající puk na brankové čáře a také jsme trefili tyč. Zaplaťbánbůh, že jsme zvládli prodloužení a získali dva body.

Související články

Aktuality

21.03.2019

Závora objevem roku

Útočník Jan Závora, jenž působí v juniorce BK Mladá Boleslav, uspěl v anketě Sportovec roku 2018 města Benátky nad Jizerou. Jan Závora byl vyhlášen v kategorii objev roku do 18 let. Kompletní vyhlášení výsledků naleznete zde .

21.03.2019

Hosté i sezení prodány

Na oba domácí čtvrtfinálové zápasy Bruslařů je kompletně vyprodán sektor pro hosty. V případě zakoupení vstupenky na stání pro domácí, nemůžete být na tuto vstupenku vpuštěni do sektoru pro hosty. Do hostujícího sektoru budou vpuštěni pouze ti fanoušci, kteří budou mít vstupenku s nápisem "F - stání hosté". Rovněž jsou kompletně vyprodána veškerá místa na sezení. Děkujeme za pochopení.

19.03.2019

Nalezen mobil

Po posledním utkání se Zlínem byl ve ŠKOENERGO Aréně nalezen mobilní telefon a to mezi sektory "B" a "C". Bohužel je zaheslovaný a nyní již také vybitý, a tudíž není možné nikoho kontaktovat. Pro jeho navrácení volejte 326 748 179.

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.

18.03.2019

Výherce skútru

Výhercem skútru, o který jsme hráli prostřednictvím naší soutěže v bulletinech, se stává pan Michal Řezáč, který jako jediný zodpověděl správně všechny otázky. Vyhrává skútr v klubových barvách, který do soutěže věnoval partner klubu AutoMoto Dobrovice Pavel Ernest. Druhé místo obsadila Kateřina Plíšková (permanentní vstupenka na stání 2019/2020) a třetí místo Natálie Hašková (dres s vlasním jménem a číslem + podpisy hráčů). Výherci budou kontaktování na zadaných e-mailech v nejbližších dnech. Všem moc gratulujeme!

17.03.2019

Stížnosti zamítnuty

Obě Zlínem požadovaná šetření zákroků Michala Vondrky a Pavola Skalického byla předsedou Disciplinární komise zamítnuta coby bezpředmětná.

×
Dnes v 19:00 | Muži
BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec