BK MLADA BOLESLAV
3. 11. 2018 Vojtěch Drbohlav

Zápas skoupý na góly zvládli lépe boleslavští junioři. Pardubice zdolali v prodloužení

16., sobota 3. 11. 2018
Pardubice - Ml. Boleslav PCE - MBL
P a r d u b i c e – Utkání s Pardubicemi moc gólů nenabídlo. Oba dva, které padly v základní hrací době, mohlo 85 přítomných diváků vidět v prvních necelých deseti minutách, kdy vyrovnával Miroslav Vasilev. Poté už se hrálo až do 64. minuty bez gólů. O zisku druhého bodu pro Bruslaře rozhodl Vladislav Houška, což znamená, že Středočeši zůstávají na druhém místě v tabulce, a to hned za první Spartou Praha.
Pardubice: Vlk – Dubovčí, Hrádek, Oliva, Leder, Nedelka, Blažej, Jelínek – Hledík, Pochobradský, Rozlílek, Koffer, Kostka, Chára, Rohlík, Šír, Bucek, Trejbal
Ml. Boleslav: Zeithaml – Klikorka, Dotter, Houška, Hovorka, Procházka – Zajíček, Schulz, Závora, Simon, Dlask, Foerster, Houška, Grim, Vasilev, Moravčík, Šíma
Branky a nahrávky: 9. Bucek (Kostka) – 10. Vasilev (Dotter), 64. V. Houška (Foerster, Grim). Rozhodčí: Jaroš – Kotlík, Marek. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 85. Střely na branku: 26:24. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:2.

Ohlasy trenérů

Václav Pletka (BK Mladá Boleslav): Každý bod je teď dobrý, protože za chvíli je tu konec základní části. Chtěli bychom se udržet na pozici, na které nyní jsme. Proto musíme sbírat body. Co se zápasu týče, byl vyrovnaný. Ve třetí třetině jsme byli trochu lepší, mohli jsme tam rozhodnout už na konci základní hrací doby v náš prospěch, ale dvakrát jsme nedorazili skákající puk na brankové čáře a také jsme trefili tyč. Zaplaťbánbůh, že jsme zvládli prodloužení a získali dva body.

Související články

Aktuality

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.

03.09.2021

Utkání 2. kola od 16:00

Na základě množících se dotazů tímto oficiálně informujeme, že utkání 2. kola s Pardubicemi dne 12. září odstartuje v původním čase, tedy v 16:00. Jedním z důvodů je i skutečnost, že hned v úterý 14. září sehrají Bruslaři další utkání TELH.

08.08.2021

Aplikace Tečka

Tímto připomínáme a upozorňujeme návštěvníky domácích zápasů BK Mladá Boleslav, že nejjednodušší vstup do ŠKOENERGO Arény si zajistíte pomocí mobilní aplikace Tečka. Všem majitelům chytrých telefonů proto doporučujeme tuto aplikaci si stáhnout a při vstupu se jí prokázat. Děkujeme za pochopení a vaši pomoc. Detailní informace a odkazy pro stažení najdete ZDE.